Newsletter

Pierwszy mecz rozpoczyna się dziś wieczorem; autobusy Higer zostały podstawione

25.11.2022, 09:01aktualizacja: 25.11.2022, 09:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SUZHOU, Chiny, 20 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- Dzisiejszego wieczoru Katar znajdzie się w centrum uwagi milionów kibiców z całego świata, ponieważ to właśnie tutaj rozpocznie się pierwszy mecz. Na zewnątrz stadionu znajdują się już autobusy do obsługi mistrzostw firmy Higer.

Dyrektor zespołu serwisowego Higer Bus poinformował: „Zorganizowaliśmy autobusy Higer na stadionach Lusail Iconic Stadium, Ahmad bin Ali Stadium, Khalifa International Stadium, Al Thumama Stadium i Al Janoub Stadium, co gwarantuje, że podczas igrzysk transport będzie zapewniony”.

W Katarze migoczące neony i powiewające flagi zapewniają niecodzienną atmosferę, zaś gigantyczne plakaty gwiazd piłki nożnej znajdują się na wszystkich budynkach. Na każdym kroku widać grupy kibiców ubranych w stroje swoich ulubionych drużyn i flagi narodowe.

Tłumy, choć gwarne i ruchliwe, utrzymują właściwy porządek. Od momentu wyjścia z lotniska fani mogli zauważyć linię autobusów wahadłowych czekających i podążających wieloma trasami jednocześnie do różnych hoteli lub atrakcji. Autobusy, kursujące bezpośrednio z hoteli i stacji metra na stadion, jeżdżą całą dobę i są bezpłatne dla kibiców posiadających karty Hayya. Są to autobusy Higer Bus z Chin, wygodne, ciche i szybkie. Cieszące się ogromną popularnością wśród kibiców.

Jeden z kibiców z Brazylii stwierdził: „Po raz pierwszy oglądam mecz na Bliskim Wschodzie i impreza jest doskonale zorganizowana. Szczególnie te autobusy są niezwykle efektywne. Dzięki nim mogę obejrzeć nawet dwa-trzy mecze dziennie. I naprawdę wygodnie się nimi podróżuje, zdarza się, że jest dużo ludzi, ale klimatyzacja pracuje cały czas, bez zbędnego hałasu”.

Kierowca autobusu z katarskiej firmy Mowasalat chwalił Higer Bus: „Pracuję dla Mowasalat od wielu lat, a autobusami Higer Bus jeżdżę od czasów Igrzysk Azjatyckich w Dosze w 2006 roku. Są one nie tylko niezawodne, ale również przyjazne dla użytkownika, ponieważ wrażenia z jazdy są coraz przyjemniejsze. Pracownicy działu gwarancji posprzedażowych pozostają zawsze do dyspozycji i potrafią szybko rozwiązywać problemy”.

Ye Changyou, wieloletni fan piłki nożnej, inżynier serwisowy w firmie Higer Bus, mówi: „Wychowałem się w miłości do piłki nożnej i chętnie oglądałem relacje telewizyjne na żywo, dlatego z dumą służymy kibicom i wspieramy ten turniej poprzez pracę zespołową”.

Podczas mistrzostw wszyscy pracownicy obsługi terenowej Higer Bus pozostawali w gotowości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w wyznaczonych miejscach w celu planowania operacji w duchu prężnego i zespołowego uprawiania sportu piłki nożnej, pracując sumiennie i dążąc do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Jest to kolejne dopełnienie wizerunku tego światowego wydarzenia piłkarskiego.

Na stadionie toczą się zacięte boje pomiędzy drużynami, a poza stadionem Higer Bus tworzy scenerię, w której ludzie wyrażają swoją miłość i pasję do piłki nożnej, a także pragnienie zwycięstwa i dążenie do lepszego życia.

Z Higer lepiej, bo razem lepiej! Higer Bus, podążaj tam gdzie świat!

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1951762/Higer_Infographic.jpg

Źródło: Higer

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.11.2022, 09:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.