Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Od połowy października na zinternacjonalizowanym kierunku Turystyka i Rekreacja w SGTiR będą prowadzone cztery specjalizacje menadżerskie: hospitality management, event management, sport management i gastronomy management. Program każdej z nich opracowano we współpracy
z międzynarodową kadrą dydaktyczną, zgodnie z najnowszymi globalnymi trendami w edukacji wyższej. Opiekunami specjalizacji będą obcokrajowcy m.in. dr Christos Anagnostopoulos z Molde University College w Norwegii oraz Rob Davidson z brytyjskiej MICE Knowledge i Ruud Janssen TNOC w Szwajcarii.
"Branża turystyczna nie zna granic i edukacja musi wychodzić naprzeciw jej oczekiwaniom. Absolwenci zinternacjonalizowanej Turystyki i Rekreacji w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji dostaną wszystkie narzędzia i wsparcie, niezbędne do pełnienia menadżerskich stanowisk na całym świecie - mówi dr hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystki i Rekreacji. - Projekt wpisuje się w naszą strategię umiędzynarodowiania i podnoszenia jakości kształcenia. Będziemy się też starać, żeby część zagranicznych dydaktyków na stałe dołączyła do naszej kadry" - dodaje.
Oprócz wspomnianych korzyści, studenci zinternacjonalizowanej Turystyki i Rekreacji będą odbywali krajowe i zagraniczne staże oraz skorzystają z dwóch szkół letnich. Dla części z nich przewidziano też stypendia pokrywające czesne lub koszty utrzymania.
Program jest współfinansowany z NCBiR w ramach projektu InterTour z Programu Operacyjnego "Wiedza Edukacja Rozwój". Szkoła Główna Turystyka Turystyki i Rekreacji otrzyma na jego wdrożenie prawie 1 mln 400 tys.
KONTAKT:
Anna Jaglińska
PR Manager
tel. kom. 506 195 376
e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl
Grupa Uczelni Vistula
ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 02.10.2017, 18:01 |
| Źródło informacji | Grupa Uczelni Vistula |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Na co zwrócić uwagę przy wyborze odzieży outdoorowej dla firmy
Wybór odzieży outdoorowej dla firmy to decyzja, która wykracza daleko poza kwestie estetyczne. W praktyce chodzi o zapewnienie pracownikom realnej ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, utrzymanie komfortu pracy oraz ograniczenie ryzyka spadku wydajności wynikającego z przemoknięcia, przegrzania czy wychłodzenia organizmu. Niezależnie od tego, czy mówimy o pracy w terenie, obsłudze wydarzeń w plenerze, czy wyjazdach integracyjnych typu trekking lub biwak, odpowiednio dobrana odzież outdoorowa bezpośrednio wpływa na efektywność zespołu. Firmy bardzo często popełniają błąd, skupiając się wyłącznie na wyglądzie lub cenie. Tymczasem kluczowe są parametry techniczne, jakość materiałów oraz dopasowanie odzieży do konkretnych aktywności outdoorowych. Ten artykuł przedstawia najważniejsze aspekty, które realnie powinny wpływać na decyzję zakupową.
- 17.03.2026, 16:44
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Feelgood
-
Image
Ministerstwo zdrowia i producenci leków będą rozmawiać o zwiększeniu krajowej produkcji farmaceutyków
Resort zdrowia zapowiedział podczas XI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach, że rozpocznie rozmowy z krajowymi producentami leków o zwiększeniu w Polsce produkcji najbardziej potrzebnych medykamentów. Według Krzysztofa Kopcia, prezesa Krajowych Producentów Leków, zwiększenie produkcji leków w Polsce jest kluczowe dla bezpieczeństwa pacjentów.- 17.03.2026, 10:47
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Krajowi Producenci Leków - PZPPF
-
Nearmap rozwija globalne kompetencje w obszarze property intelligence - nowa inicjatywa rekrutacyjna w Polsce
- 17.03.2026, 09:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ