Newsletter

Piotrków: Nowa hala sportowa z strzelnicą wirtualną

24.05.2023, 08:21aktualizacja: 24.05.2023, 08:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Wizualizacja
Fot. Wizualizacja
Piotrków Trybunalski wzbogaci się o kolejną halę sportową. Tym razem wybudujemy taki kompleks przy Szkole Podstawowej nr 10. Obiekt będzie posiadał również strzelnicę wirtualną.

Piotrków Trybunalski pozyskał 2,42 mln zł z programu „Olimpia” na budowę nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej nr 10.

- Nowe boisko wielofunkcyjne o wymiarach pola 20 m x 40 m wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji będzie zlokalizowane w najbliższym sąsiedztwie szkoły i połączone ze szkołą bezpiecznym ciągiem pieszym – czytamy we wniosku aplikacyjnym.
- W ramach zadania powstanie także zaplecze hali sportowej (w tym szatnie, węzeł sanitarny, magazynek) oraz mobilna strzelnica laserowa (wirtualna) na min. 4 stanowiska strzeleckie. Instalacja tego elementu będzie możliwa do rozkładania i instalowania na samej hali na czas prowadzenia zajęć strzeleckich.

Nowa hala sportowa stanie w miejscu zewnętrznego, asfaltowego boiska szkolnego.

Program „Olimpia”, z którego miasto zdobyło dofinansowanie, został ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.05.2023, 08:21
Źródło informacji Piotrków Trybunalski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ