Newsletter

PKO BP poszerza ofertę lokat terminowych dla klientów

21.09.2022, 10:41aktualizacja: 21.09.2022, 10:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Klienci PKO Banku Polskiego mogą już korzystać z dwóch nowych, korzystnie oprocentowanych lokat trzymiesięcznych. Pierwsza to lokata na nowe środki z oprocentowaniem 7 proc. w skali roku dla klientów indywidualnych oraz 7,5 proc. w skali roku dla klientów bankowości osobistej i prywatnej. W ofercie dla klientów bankowości osobistej i prywatnej znalazła się też lokata na 3 miesiące, z oprocentowaniem odpowiednio 4,5 proc. oraz 5 proc. w skali roku – jest ona dostępna dla obecnych i nowych klientów banku.

Jak mówi Paweł Gruza wiceprezes zarządu PKO BP, kierujący pracami zarządu, jako lider sektora Bank „na bieżąco reaguje na potrzeby klientów”. „Chcemy wspierać ich również w odpowiednim zarządzaniu finansami poprzez właściwe lokowanie kapitału” – podkreśla. Jak zapewnia, PKO Bank Polski „uważnie obserwuje otoczenie gospodarcze i dba o atrakcyjność oferty depozytowej, szczególnie w zmieniających się warunkach rynkowych”. „Odpowiednio, na bieżąco do tych zmian, modyfikujemy parametry lokat i poszerzamy ich ofertę. Nasza propozycja jest klarowna i jasno sformułowana, bez ukrytych >>gwiazdek<<” - zapewnia.

Nowe propozycje w ofercie PKO BP są aktualne od 16 września br. Każdy klient indywidualny banku, który chce ulokować nowe środki (czyli pieniądze, które nie były do tej pory zgromadzone na produktach depozytowych i inwestycyjnych w PKO BP) wynoszące co najmniej 1000 zł, może umieścić je na nowej 3-miesięcznej, odnawialnej lokacie mającej 7-procentowe oprocentowanie w skali roku. Nie określono górnej granicy kwoty, która może być deponowana na tej lokacie.

Lokaty można zakładać w serwisie transakcyjnym iPKO, aplikacji mobilnej IKO oraz oddziałach, biurach bankowości prywatnej i agencjach.

To kolejne, atrakcyjne propozycje depozytowe dla klientów PKO Banku Polskiego w ostatnich miesiącach. Pozostałe to: lokata 60+ z oprocentowaniem w wysokości 6 proc. w skali roku oraz produkt oszczędnościowo-inwestycyjny Autolokacja III, który opiera się na 6-miesięcznej lokacie oprocentowanej 7 proc. w skali roku, z której środki są w cyklach miesięcznych stopniowo przenoszone do wybranego przez klienta funduszu inwestycyjnego. Jak informuje bank, Autolokacja III spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów poszukujących nowych, zaawansowanych rozwiązań na pomnażanie swoich pieniędzy.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2022, 10:41
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.