Newsletter

Biznes i finanse

PKP CARGO S.A. świętuje 20 lat sukcesów na rynku

01.10.2021, 17:26aktualizacja: 01.10.2021, 17:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Spółka PKP CARGO , największy w Polsce i drugi w Unii Europejskiej operator kolejowych przewozów towarowych, obchodzi swoje 20-lecie. Podczas jubileuszowej konferencji w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podsumowano dotychczasową działalność spółki i przedstawiono ambitne plany rozwojowe, obejmujące m.in. rejon Trójmorza i unijny odcinek Nowego Jedwabnego Szlaku. Goście wydarzenia, wśród których znaleźli się m.in. przedstawiciele polskiego rządu, docenili realizowaną strategię przekształcenia PKP CARGO z przewoźnika dla przemysłu ciężkiego w europejskiego operatora logistycznego.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 01.10.2021, 17:26
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ