Newsletter

Podczas targów ITMA 2023 CCI wprowadza wskaźnik wydajności przędzalni COTTON USA Mill Performance Index™ - przełomowe narzędzie do analizy porównawczej przędzalni, które pokazuje wyższość amerykańskiej bawełny

09.06.2023, 16:30aktualizacja: 09.06.2023, 16:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/COTTON USA™
PR Newswire/COTTON USA™

MEDIOLAN, 9 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ -- Dzisiaj podczas ITMA 2023 zaprezentowano nowe kluczowe narzędzie do analizy porównawczej przędzalni, które pozwala przędzalniom na ocenę swoich wyników w porównaniu z konkurencją i jednoznacznie wskazuje na korzyści płynące z korzystania z amerykańskiej bawełny: wskaźnik wydajności przędzalni COTTON USA Mill Performance Index™.

„Możliwości porównawcze narzędzia opracowanego przez Cotton Council International (CCI) mogą wynieść wydajność przędzalni na nowy poziom - powiedział dyrektor wykonawczy CCI Bruce Atherley. - Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ pokazuje, jak przędzalnie wypadają na tle swojej bezpośredniej konkurencji i w jaki sposób korzystanie z amerykańskiej bawełny podnosi ich produktywność i wydajność".

Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ (oczekujący na patent) gromadzi anonimowe dane z uczestniczących przędzalni i prezentuje pomiary wydajności w pięciu kluczowych aspektach wpływających na koszty: wydajności surowca, produktywności maszyn, produktywności pracy, zarządzania wydajnością i zarządzania energią. Bezpieczeństwo danych jest priorytetem, a anonimowość jest gwarantowana.

Prezentacja tego wyjątkowego narzędzia podczas ITMA 2023, największych na świecie międzynarodowych targów technologii włókienniczych i odzieżowych, jest następstwem sukcesu programu pilotażowego, w którym wzięło udział 47 przędzalni z 13 krajów. Pilot pokazał, że zastosowanie amerykańskiej bawełny skutkuje wyższą produktywnością pracy, poprawą warunków działania, mniejszą liczbą zerwań przędzy, wyższą produkcją przędzy czesanej i zgrzebnej, zwiększoną produktywnością maszyn i prędkością wrzeciona.

Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ jest dostępny tylko za zaproszeniem dla przędzalni należących do organizacji U.S. Cotton Trust Protocol®, które wykorzystują co najmniej 10 000 beli amerykańskiej bawełny Upland i Supima.

Warto odwiedzić zespół COTTON USA SOLUTIONS® na stanowisku H2-A303 na targach ITMA 2023, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ może poprawić wydajność przędzalni z amerykańską bawełną lub skontaktować się z przedstawicielem CCI na stronie www.cottonusa.org/contact-form.

COTTON COUNCIL INTERNATIONAL (CCI): CCI to branżowa organizacja non-profit, która promuje amerykańską bawełnę i produkty z bawełny na całym globie przy pomocy Znaku COTTON USA™. Firma sięga do ponad 50 krajów i ma 20 biur na całym świecie. Od ponad 65 lat CCI realizuje misję, aby amerykańska bawełna była wybierana przez przędzalnie i producentów, marki i sprzedawców oraz konsumentów, oferując wartość dodaną, która zapewnia zyski amerykańskiej branży bawełnianej i napędza wzrost eksportu włókien, przędzy i innych produktów bawełnianych. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie cottonusa.org.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2095904/COTTON_USA.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2095905/CUSA_Solutions_Logo.jpg 

Źródło: COTTON USA™

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.06.2023, 16:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii