Newsletter

Podczas tegorocznej edycji targów CES 2023 firma Kohler zaprezentuje inteligentne innowacje i rozwiązania designerskie poprawiające komfort życia w domu, potwierdzając swoją wiodącą pozycję w segmencie produktów do kuchni i łazienek

03.01.2023, 15:40aktualizacja: 03.01.2023, 16:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Kohler Co.
PR Newswire/Kohler Co.

KOHLER, Wisconsin, 3 stycznia 2023 r. /PRNewswire/ -- Założona w 1873 roku spółka Kohler Co. rozpocznie swój 150. rok działalności jako innowator rynkowy, przedstawiając linię nowych, inteligentnych produktów podczas targów CES 2023 w Las Vegas. Lider w dziedzinie produktów do kuchni i łazienek, systemów energetycznych i wyrobów dla branży hotelarstwa zaprezentuje produkty i usługi zaprojektowane z myślą o tym, aby poprawiać komfort życia w domu z wykorzystaniem technologii inteligentnych dostaw wody i zarządzania zużyciem wody w codziennym życiu.

Pełna, interaktywna informacja prasowa w modelu wielokanałowym dostępna jest tutaj: https://www.multivu.com/players/English/9115452-kohler-showcases-kitchen-bath-category-leadership-ces-2023/

Zapewnianie użytkownikom lepszych wrażeń poprzez usprawnienie dostarczania wody i poprawę wydajności stanowi przewagę konkurencyjną firmy Kohler. Na stoisku Kohler podczas targów CES 2023 (stoisko nr 5921) zostaną wyeksponowane m.in. następujące innowacje produktowe:

  • Inteligentne zawory prysznicowe Anthem ‒ umożliwiają jednoczesne dostosowanie temperatury, ciśnienia i strumienia wody dla każdego punktu wypływu wody za pomocą jednego przycisku. Spłukiwanie ciepłą i chłodną wodą w tym samym czasie oferuje korzyści hydroterapii i zapewnia wrażenia jak w profesjonalnym Spa, tyle że w warunkach domowych. Inteligentne, cyfrowe systemy prysznicowe Anthem obsługują do sześciu punktów wypływu wody i wyświetlają ilość wody zużytej przy każdym prysznicu, co ułatwia ogólną kontrolę zużycia wody.
  • Głowice i słuchawki prysznicowe Statement VES (Variable Eco-Spray) ‒ zużywają do 40% mniej wody niż standardowe głowice typu 2,5gpm. Niskoprzepływowy strumień wody w produktach z linii Statement VES jest zoptymalizowany tak, aby zapewnić silne spłukiwanie przy jednoczesnym zachowaniu ciepła, spełniając tym samym dwie kluczowe potrzeby związane z użytkowaniem prysznica. Produkty z kolekcji Statement opracowano przy zastosowaniu technologii indukcji powietrza Katalyst Kohler, dzięki której krople wody mają większą objętość i dłużej zachowują ciepło, zwiększając komfort prysznica przy niższym zużyciu wody. Głowice prysznicowe Statement są kompatybilne ze standardowymi rurami, co ułatwia modernizację.
  • Inteligentny system H2Wise monitorujący zużycie wody, zasilany baterią Phyn ‒ monitoruje i śledzi zużycie wody w gospodarstwie domowym oraz ostrzega użytkowników o wyciekach wody i zamarzaniu rur. H2Wise™+ posiada funkcję zdalnego wyłączania w przypadku wycieku spowodowanego usterką. Nowa, inteligentna funkcja łagodzenia skutków zamarznięcia rur, która zostanie udostępniona w II kwartale 2023 roku, pozwoli niezwłocznie zidentyfikować przypadki zamarzania rur i przełączy armaturę wodną KOHLER Konnect w tryb czasowego zmniejszenia ciśnienia, co pozwoli zminimalizować potencjalne szkody.
  • Inteligentna toaleta Eir ‒ oferuje dogodne opcje, takie jak podgrzewane siedzisko, funkcja podmywania, automatyczne otwieranie i zamykanie pokrywy, podwójne spłukiwanie oraz inteligentne, automatyczne czyszczenie, które spełniają kryteria WaterSense opracowane przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA). Elegancki design i wiele opcji wykończenia poszerzają ofertę inteligentnych toalet Kohler.
  • Sprig ‒ to nowa marka lifestylowa spółki Kohler, na którą składają się eleganckie systemy infuzyjne z naturalnymi kapsułkami prysznicowymi, uniwersalne mgiełki do ciała i materiałów oraz wysokiej jakości kule do kąpieli, które zapewniają relaks poprzez aromaterapię. Systemy infuzyjne Sprig można łatwo zamontować w działającym już prysznicu, ciesząc się przyjemnym zapachem i zmieniając codzienną rutynę w chwile relaksu, które poprawią nasze samopoczucie.
  • Płytki Alo firmy ANN SACKS należącej do spółki Kohler ‒ wykonane w 50-70 procentach ze szkła pochodzącego z recyklingu zużytych ekranów telewizyjnych i komputerowych, również będą prezentowane na targach CES.

Wanna Stillness Infinity Experience firmy Kohler, która zdobyła nagrodę CES Innovation Award 2023, zostanie zaprezentowana podczas targów, aby uczestnicy mogli zapoznać się z inteligentnymi rozwiązaniami, które zapewniają pobudzające wszystkie zmysły doznania podczas kąpieli, przekształcając każdą łazienkę w świątynię komfortu i relaksu.

Kohler wprowadza funkcję zdalnej diagnostyki, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta w zakresie rozwiązywania problemów z produktami za pomocą aplikacji mobilnej KOHLER Konnect. Oferuje ona natychmiastową informację zwrotną o stanie urządzeń, instrukcje krok po kroku umożliwiające zdiagnozowanie i usunięcie problemu lub transmisję danych i połączenie się bezpośrednio z przedstawicielem obsługi klienta w celu uzyskania spersonalizowanego wsparcia. Funkcja zdalnej diagnostyki jest dostępna już teraz dla inteligentnego systemu prysznicowego Anthem i inteligentnego wypełniacza do wanien PerfectFill, uhonorowanego nagrodą CES Innovation Award w 2022 r., oraz zostanie udostępniona dla przyszłych produktów z włączoną funkcją KOHLER Konnect.

Więcej informacji można znaleźć w materiałach prasowych KOHLER CES.

Kohler Co.

Utworzona w 1873 r. firma Kohler Co. z siedzibą w Kohler w stanie Wisconsin jest jedną z najstarszych i największych prywatnych spółek w Ameryce, która zatrudnia ponad 40 tys. pracowników. Kohler posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie i jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, innowacji i wytwarzania produktów kuchennych i łazienkowych; luksusowych szafek, płytek ceramicznych i oświetlenia; silników, generatorów i rozwiązań z zakresu czystej energii; a także właścicielem/operatorem dwóch pięciogwiazdkowych ośrodków hotelarsko-golfowych w Kohler w stanie Wisconsin i w St. Andrews w Szkocji. Należące do spółki pole golfowe Whistling Straits było w 2021 r. gospodarzem 43. edycji turnieju Ryder Cup. Kohler opracowuje rozwiązania naglących problemów, m.in. związanych z dostępem do czystej wody i sanitariatów dla potrzebujących społeczności z całego świata w celu poprawy jakości życia obecnego pokolenia i przyszłych pokoleń. Więcej informacji na stronie: kohlercompany.com.

Strategia „Believing in Better”: lepsza planeta, lepsze społeczności, lepsze życie

„Believing in Better” to przyjęta przez firmę Kohler strategia dotycząca zrównoważonego rozwoju i wpływu na społeczeństwo, oparta na filozofii działalności spółki, zgodnie z którą to co najlepsze zawsze może być jeszcze lepsze ‒ dla planety, człowieka, społeczności i biznesu. Strategia „Believing in Better” obejmuje trzy kluczowe obszary, tj. lepsza planeta, lepsze społeczności, lepsze życie. W ramach każdego z nich Kohler opracowuje produkty i programy, które będą miały znaczący wpływ nie tylko na działalność firmy, ale także na społeczności, którym służy, oraz na życie ludzi, którzy korzystają z jej produktów.

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/619434/Kohler_Logo.jpg 

Źródło: Kohler Co.

KONTAKT: 

Stephen Maliszewski
e-mail: stephen.maliszewski@kohler.com 

-

Jillian Rosone 
e-mail: Jillian.rosone@kohler.com

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.01.2023, 15:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ