Newsletter

Biznes i finanse

Poland Fintech na targach w Amsterdamie

21.09.2021, 09:03aktualizacja: 21.09.2021, 09:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Podczas rozpoczynających się dziś w Amsterdamie największych światowych targów branży fintech - Money 20/20 w ramach grupy Poland Fintech zaprezentują się polskie firmy. Wydarzenie to co roku przyciąga zarówno globalnych liderów finansowych, jak i innowacyjne startupy.

W ramach Poland Fintech do Amsterdamu pojechali m.in.: Currency One, Infinite IT Solutions, Hotailors, Booste i Planet Plus. Firmy te oferują szeroki wachlarz rozwiązań płatniczych, wymianę walut, rozwiązania cashback, finansowanie e-commerce, innowacyjną organizację podróży służbowych, a także kompleksowe portfolio rozwiązań IT dla biznesu.

Polskie fintechy są w czołówce innowatorów światowych jeśli chodzi o startupy finansowe. Marki skupione wokół Poland Fintech, to firmy, które wskazują kierunki rozwoju i tworzą przyszłość branży finansów i technologii IT w biznesie nie tylko w Europie, ale także i na świecie.

To już kolejny rok kiedy Polacy prezentują się na Money 20/20. Na tym najważniejszym wydarzeniu w branży finansów i płatności, przedstawiciele znanych firm i innowatorzy z całego świata są inspiracją do wprowadzania zmian w przyszłości pieniądza. Szacuje się, że na tegoroczną konferencję przybędzie ponad 4 tys. osób, z 1,5 tys. firm z całego świata.

Źródło informacji: Currency One

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2021, 09:03
Źródło informacji Currency One
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ