Newsletter

Polska Grupa Porcelanowa zaufała gdańskiej Agencji You're Welcome

03.03.2023, 13:27aktualizacja: 03.03.2023, 13:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Agencja You're Welcome
Agencja You're Welcome
Gdańska Agencja You're Welcome przez najbliższe 3 lata będzie odpowiadać za obsługę komunikacji marek, należących do Polskiej Grupy Porcelanowej, takich jak: Lubiana, Ćmielów, Chodzież i Ćmielów Design Studio. Grupa jest największym wytwórcą porcelany stołowej w Polsce i wiodącym producentem tego asortymentu w Europie.

Polska Grupa Porcelanowa wybrała usługi Agencji You're Welcome w lutym 2023 roku, w drodze konkursu. Do zadań, które przez najbliższe lata będzie realizować gdańska agencja, zalicza się przede wszystkim prowadzenie komunikacji marek grupy czy doradztwo w zakresie bieżącej działalności. Z ramienia agencji za koordynację realizacji prac zespołu będzie odpowiadała Małgorzata Szymków, która posiada blisko 20-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej w obszarze marketingu strategicznego, reklamy i PR. 

Polska Grupa Porcelanowa (PGP) łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce w Ćmielowie i Łubianie. Ideą jej powstania w lipcu 2018 roku było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Różnicuje je rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją, produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako Grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Warto wspomnieć, że wyroby pochodzące z Ćmielowa są znane już od końca XVIII wieku, a marka porcelany Chodzież liczy 170 lat. Najmłodsza w Grupie marka Ćmielów Design Studio w tym roku obchodzi 10-lecie powstania, a Lubiana od ponad pół wieku zachwyca kolekcjami nie tylko indywidualnych klientów, ale także branżę HoReCa. Współczesna konsolidacja sił i środków sprzyja zarówno zaspokojeniu krajowego popytu, podwyższeniu mocy produkcyjnych, jak i dynamizacji eksportu.

Agencja You're Welcome już niemal od dekady oferuje firmom pełen zakres usług zintegrowanego marketingu. W tym czasie mocno zaznaczyła swoją obecność na rynku poprzez realizację innowacyjnych, wszechstronnych kampanii reklamowych dla lokalnych i ogólnopolskich klientów. Działania agencji to także m.in. realizacja strategii marketingowych, wsparcie w budowaniu i wprowadzaniu marek na rynek, inicjowanie i podtrzymywanie aktywności w mediach społecznościowych, organizacja eventów czy opieka medialna i PR. Agencji You're Welcome zaufali m.in. 4F, Eveline Cosmetics, Sokołów czy Nuna Polska.

KONTAKT:

e-mail: hello@yourewelcome.pl
tel. 519 554 376
strona: www.yourewelcome.pl 

Źródło informacji: Agencja You're Welcome

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 03.03.2023, 13:27
Źródło informacji Agencja You're Welcome
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.