Newsletter

Potęga bankowa SBI zobowiązuje się wzmocnić pozycję XDC, zwiększając wpływ XDC Network w Japonii

31.05.2023, 16:24aktualizacja: 31.05.2023, 16:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

ABU ZABI, Zjednoczone Emiraty Arabskie--(BUSINESS WIRE)-- XDC Network (reprezentowana przez TradeFinex Tech Ltd) z zadowoleniem ogłasza swoje partnerstwo z SBI VC Trade Co. Ltd., czołową platformą wymiany kryptowalut w Japonii w ramach SBI Group. Ta współpraca strategiczna stanowi istotny kamień milowy dla XDC Network w procesie rozszerzania swojego ekosystemu na japońskim rynku.

XDC Network oferuje solidną sieć łańcuchów bloków zaprojektowanych specjalnie dla zastosowań w przedsiębiorstwach takich jak finansowanie handlu, płatności i tokenizacja aktywów rzeczywistych. Z myślą o zwiększeniu wydajności na rynku finansowania handlu o szacowanej rocznej wartości 2000 bilionów jenów, XDC Network zapewnia szybkie transakcje i znacznie obniża opłaty transakcyjne ze względu na swoją energooszczędność, co sprawia, że stanowi idealny wybór dla wydajnych operatorów.

„Jesteśmy zachwyceni partnerstwem z SBI VC Trade i wprowadzaniem ekosystemu XDC na japoński rynek – powiedział Atul Khekade, współzałożyciel XDC Network. – Japonia jest kluczowym ośrodkiem handlu międzynarodowego, a nasza platforma łańcuchów bloków dąży do usprawnienia tego sektora przez zwiększenie przejrzystości i identyfikowalności oraz obniżenie kosztów. W ramach naszej współpracy z SBI VC Trade będziemy dążyć do wzmacniania pozycji przedsiębiorstw i instytucji finansowych w Japonii dzięki korzyściom zapewnianym przez XDC Network”.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością rozszerzenia naszej oferty w obszarze kryptowalut, włączając XDC do naszej platformy wymiany – powiedział Fumiki Ozaki, prezes i dyrektor generalny SBI VC Trade Co., Ltd. – XDC Network zapewnia wyjątkową propozycję wartości na rynku finansowania handlu i wierzymy, że jej dodanie do platformy poprawi doświadczenia handlowe naszych klientów. SBI VC Trade stale zobowiązuje się do świadczenia wszechstronnych usług, które nadają priorytet zadowoleniu klienta, a partnerstwo z XDC Network doskonale wpisuje się w naszą filozofię skupiającą się na klientach”.

Podczas gdy XDC Network wchodzi na japoński rynek dzięki partnerstwu z SBI VC Trade, jej celem jest napędzanie transformacji cyfrowej w branży finansowania handlu i zdobycie pozycji globalnego lidera w dziedzinie rozwiązań opartych na łańcuchach bloków dla przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

Informacje o XDC Network:

XDC Network to otwarty, neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla łańcuch bloków warstwy 1 klasy korporacyjnej, kompatybilny z EVM, który działa z powodzeniem od 2019 r. Sieć uzyskuje konsensus za pomocą specjalnie delegowanej techniki proof-of-stake (XDPoS), która zapewnia czas transakcji wynoszący 2 sekundy, prawie zerowe wydatki na energię (0,0001 USD), ponad 2000 transakcji na sekundę i interoperacyjność z normami ISO 20022 dotyczącymi wymiany danych między instytucjami finansowymi. XDC Network zapewnia różnorodne, nowatorskie zastosowania łańcuchów bloków, które są bezpieczne, skalowalne i wysoce wydajne.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230531005571/pl/

Źródło: XDC Network

KONTAKT:

Nadar Suresh

e-mail: suresh@xinfin.org

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 31.05.2023, 16:24
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.