Newsletter

Premiera raportu pt. „Transport drogowy w Polsce 2023”

30.06.2023, 14:40aktualizacja: 30.06.2023, 14:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin debaty: 27.06.2023, godz. 13:00

Związek Pracodawców Transport i Logistyka Polska oraz Centrum Analiz SpotData, autorzy raportu „Transport drogowy w Polsce 2023” podczas konferencji prasowej zaprezentowali charakterystykę sektora transportu drogowego w Polsce oraz omówili aktualne szanse i zagrożenia dla branży (wojna w Ukrainie, zagrożenia regulacyjne, zmiany na rynku pracy, paliwa i napędy alternatywne).

Źródło informacji: Związek Pracodawców Transport i Logistyka Polska

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.06.2023, 14:40
Źródło informacji Związek Pracodawców Transport i Logistyka Polska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ