Newsletter

Prezentacja raportu PKEE i EY pt. „Polska ścieżka transformacji energetycznej”

20.12.2022, 10:50aktualizacja: 20.12.2022, 10:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 15.12.2022, godz. 15:00

Celem dokumentu jest przedstawienie głównych założeń europejskiej polityki energetyczno-klimatycznej oraz zrealizowane i planowane przez polski sektor energetyczny działania mające na celu szeroko zakrojoną transformację. Ponadto, opracowanie prezentuje szanse, bariery i zagrożenia związane z dążeniem do neutralności klimatycznej oraz jej szacowane koszty wraz z możliwymi źródłami finansowania.

Źródło informacji: PKEE

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.12.2022, 10:50
Źródło informacji PKEE
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.