Newsletter

Prezes Grupy Arche laureatem prestiżowej nagrody Przedsiębiorca Roku

18.05.2022, 11:36aktualizacja: 02.11.2022, 12:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ P. Sierpiński
PAP/ P. Sierpiński
Władysław Grochowski, prezes zarządu Grupy Arche, jednego z liderów branży nieruchomości, otrzymał nagrodę Przedsiębiorca Roku podczas gali majowego kongresu Impact’22. Doceniono w ten sposób prezentowaną przez jego firmę umiejętność łączenia odpowiedzialności społecznej z rentownością w biznesie deweloperskim.

„Dla mnie wyróżnieniem była już sama nominacja, szczególnie, że została ona przyznana bardziej za działalność społeczną. Zarabiamy pieniądze, ale możemy się dzielić tym dobrem. Szczególnie w tych trudnych latach po pandemii i w czasie wojny w Ukrainie aktywnie pomagamy” – mówił Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche.

Władysław Grochowski stwierdził, że taka nagroda to dla niego większa motywacja do jeszcze większego pomagania. 

„Pomagania nigdy dosyć, bo byśmy się gdzieś zapędzili, gdybyśmy tylko zarabiali pieniądze. Takie problemy jak ubóstwo, nierówności społeczne czy wojny przypominają nam, żebyśmy się opamiętali” – powiedział.

Prezes Grupy Arche podkreślił, że nagrodę dedykuje swoim pracownikom.

„Są świetni i bardzo zaangażowani, a ja staram się im nie przeszkadzać. Na tę nagrodę zasługują pracownicy, ja bywam po prostu czasami prezesem. Potrafimy poruszać się w trudnych sytuacjach, które się zdarzają. Pandemia, wojna w Ukrainie - tego się nikt nie spodziewał” – mówił Władysław Grochowski.

Grupa Arche działa od 1991 roku. Deweloper zaczynał skromnie od jednego hotelu i domu handlowego w Siedlcach. Dzisiaj grupa posiada 17 hoteli na terenie całej Polski, które udostępniała uchodźcom z Ukrainy. Zorganizowała 12 000 noclegów, a obecnie adaptuje budynki na długoterminowe pobyty dla obywateli Ukrainy, m.in. w Warszawie, Ożarowie Mazowieckim, Konstancinie, Siedlcach i Lublinie. 

IV edycja Nagrody money.pl. ma na celu wyróżnienie innowacyjne firmy i ludzi, którzy w nieschematyczny, otwarty i nowoczesny sposób patrzą na biznes i wyznaczają jego trendy. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest od 2019 roku.

Źródło informacji: PAP MediaRoom
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 18.05.2022, 11:36
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ