Newsletter

Biznes i finanse

PROCAD SA (26/2021) Zawiadomienie o podjęciu decyzji o podwyższeniu ceny, po której będą nabywane objęte wezwaniem akcje PROCAD SA

30.11.2021, 20:59aktualizacja: 30.11.2021, 21:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 26/2021

Zarząd PROCAD SA informuje, że w dniu dzisiejszym za pośrednictwem poczty elektronicznej wpłynęło do Spółki "Zawiadomienie o podjęciu decyzji o podwyższeniu ceny, po której będą nabywane objęte wezwaniem akcje PROCAD SA", przesłane przez członków porozumienia akcjonariuszy, o którym Emitent informował raportem bieżącym nr 17/2021 z dnia 4 października 2021 roku.

Przekazujemy do publicznej wiadomości pełną treść przedmiotowego zawiadomienia:

"Jako członkowie porozumienia zawartego w sprawie zgodnego współdziałania w celu wycofania akcji PROCAD SA z obrotu na rynku regulowanym zawiadamiamy, iż w dniu dzisiejszym podjęliśmy decyzję o podwyższeniu ceny, po której będą nabywane akcje objęte wezwaniem. Przystępujemy także niezwłocznie do podjęcia niezbędnych działań wymaganych przy zmianie ceny w wezwaniu.

Informujemy, że nowa cena, po której będą nabywane akcje objęte wezwaniem będzie wynosić: 2,10 zł (słownie dwa złote 10/100).

Informujemy jednocześnie, że osoby, które już odpowiedziały na wezwanie i złożyły zapisy na sprzedaż akcji PROCAD SA w wezwaniu, nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań. Sprzedaż posiadanych przez te osoby akcji będzie realizowana po nowej cenie.

Z poważeniem,

Jarosław Jarzyński

Janusz Szczęśniak

Paweł Kowalski

Maciej Horeczy"

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.11.2021, 20:59
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ