Newsletter

Prostsze handlowanie opcjami: Bybit uruchamia nową funkcję Easy Option

01.12.2023, 09:39aktualizacja: 01.12.2023, 09:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

DUBAJ, ZEA, 1 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia największa na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z radością ogłasza uruchomienie Easy Options – nowego, łatwego w użyciu narzędzia upraszczającego handel opcjami. Rozwiązanie dostępne jest od 15 listopada 2023 r. i stanowi przełom w obrocie opcjami, usprawniając cały proces, a także ułatwiając użytkownikom dostrzeganie i wykorzystywanie nadarzających się szans.

Easy Options to narzędzie dla użytkowników na podstawowym poziomie zaawansowania, wyeliminowano w nim bowiem potrzebę skomplikowanego procesu filtrowania wielu dat ważności i cen. Pokazuje ono użytkownikom popularne opcje i kluczowe dane, pozwalając im na szybkie wykorzystywanie nadarzających się szans na zysk za pomocą jednego kliknięcia.

Easy Options dodatkowo posiada wbudowane funkcje eksploracyjne i selekcyjne, w tym:

  • rekomendacje Popularnych Opcji: specjalnie wyselekcjonowane opcje dla wyższej efektywności tradingu,
  • śledzenie Dużych Transakcji: wiedza na temat istotnych ruchów rynkowych,
  • uproszczony Proces Selekcji: przystępny ogląd warunków zysku, kosztów i ruchów cenowych.

Funkcja ta jest szczególnie korzystna dla początkujących, traderów poszukujących możliwości zysku oraz osób, które chcą naśladować specjalistów z branży.

Z Easy Options można korzystać na ujednoliconym koncie tradingowym (UTA), co pozwala zwiększyć wydajność. System UTA obniża wymagania marżowe na zabezpieczonych pozycjach, zwiększając wydajność kapitałową poprzez wykorzystanie zysków z pozycji wygrywających w celu kompensowania strat w tym samym portfelu.

„Celem Bybit od zawsze było zwiększanie przystępności i wydajności tradingu dla wszystkich – powiedział Sebastian Gawenda, Global Head of Options w Bybit. - Funkcja Easy Options obniża próg wejścia dla początkujących traderów, dając im narzędzia ułatwiające zrozumienie i skuteczne wykorzystywanie dynamiki rynkowej”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit |Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2277285/Bybit_EasyOptions.jpg 
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.12.2023, 09:39
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii