Newsletter

Przełomowa aukcja - trwa licytacja „epickiego sat” na giełdzie Coinex

23.04.2024, 17:13aktualizacja: 23.04.2024, 17:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HONGKONG, 23 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Czwarte „epickie sat”, wcześniej wydobyte przez ViaBTC, trzecią co do wielkości pulę wydobywczą na świecie, znalazło się na aukcji na giełdzie kryptowalutowej CoinEx. Pierwsze w historii „epickie sat” będące przedmiotem aukcji publicznej na giełdzie pojawiło się na niej 23 kwietnia o godz. 00:00 (UTC+8). Użytkownicy CoinEx mogą wziąć udział w licytacji bezpośrednio po wejściu na stronę aukcji - minimalna oferta wynosi 1 BTC.

Aukcja zakończy się 26 kwietnia 00:00 (UTC+8), a jej zwycięzca otrzyma rzadki token „epickie sat”. Aby wziąć udział w aukcji, uczestnicy muszą dysponować odpowiednią ilością środków na koncie spot CoinEx. W ramach aukcji akceptowane są tylko oferty w walucie BTC. Po otrzymaniu oferty system potrąci z konta środki w BTC. W przypadku pojawienia się wyższej oferty środki zostaną natychmiast zwrócone, aby uczestnicy mogli licytować ponownie. CoinEx poinformuje wszystkich uczestników o wynikach za pomocą wiadomości z portalu i e-maili.

Pierwsze satoshi (najmniejsza jednostka bitcoina) z każdego halvingu, który następuje po 210000 blokach lub co około cztery lata, jest nazywane „epickim sat”. Istnieje zaledwie około 32 epickich satów, co czyni każde z nich wyjątkowym i wartym uwagi. Obecnie na rynku są tylko cztery zjawiskowe epickie saty, co sprawia, że każdy z nich ma wyjątkowe znaczenie historyczne i jest rzadkim nabytkiem w ekosystemie Bitcoin. Sotheby's wystawił kiedyś na aukcji „rzadkie sat”, spotykane częściej niż epickie sat, które uzyskało wysoką cenę 107950 USD.

CoinEx

Założona w 2017 r. CoinEx jest globalną giełdą kryptowalut, której celem jest ułatwienie obrotu kryptowalutami. Platforma świadczy szeroki wachlarz usług, w tym usługi z zakresu transakcji Spot, Margin, Futures, Swaps, AMM oraz zarządzania aktywami finansowymi, obsługując ponad 5 mln użytkowników w przeszło 200 państwach i regionach świata.

Dzięki wysokiej jakości szybkim i kompleksowym strategiom notowań giełda CoinEx wprowadziła ponad 900 tokenów i ponad 1400 par tradingowych. Tak bogaty wybór umożliwia użytkownikom dostęp do najnowszych kryptowalut o największym potencjale innowacyjnym. Od powstania CoinEx niezmiennie realizuje zasadę stawiającą użytkowników na pierwszym miejscu. Pragnąc tworzyć równe, pełne wzajemnego szacunku i bezpieczne środowisko handlu kryptowalutami, CoinEx umożliwia użytkownikom na różnym poziomie doświadczenia bezproblemowy dostęp do świata kryptowalut dzięki oferowaniu łatwych w obsłudze produktów.

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.04.2024, 17:13
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii