Newsletter

Biznes i finanse

Publicon Sport z prawami do ukraińskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej!

17.05.2022, 09:15aktualizacja: 17.05.2022, 11:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Publicon Sport podpisał umowę z UAF Marketing LLC, wyłącznym partnerem handlowym Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej. Będzie szukać w Polsce partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu będzie gospodarzem dwóch meczów Ligi Narodów UEFA.

Polski partner 

Piłkarska reprezentacja Ukrainy w czerwcu zagra w barażach o udział w mistrzostwach świata, a następnie w Lidze Narodów UEFA. W roli gospodarza wystąpi w dwóch meczach w Polsce.

Z uwagi na to spółka UAF Marketing, wyłączny partner handlowy Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej, nawiązała współpracę z Publicon Sport. Polska firma będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie partnerów i sponsorów dla ukraińskiej drużyny narodowej występującej w Lidze Narodów. Mecze odbędą się w Łodzi, na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. 

Publicon dla Ukrainy 

„Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny, to także nośnik idei i wartości. Marketing sportowy to coś znacznie więcej niż ekspozycja logo i szacowanie ekwiwalentu medialnego. Taką wartością jest między innymi solidarność” - mówi Szymon Sikorski, CEO i strateg Publicon. 

Zarządzana przez niego firma od początku wojny działa na rzecz wsparcia dotkniętych wojną Ukraińców. Będąc częścią grupy Every1, Publicon pracował nad serwisem Ukraina.services, gdzie integrował ogłoszenia dla ukraińskiej społeczności. Ponadto razem ze swoimi partnerami firma ufundowała zakup karetki dla szpitala w obwodzie lwowskim. 

Sportowy rozwój

Sportowa gałąź, założonego 15 lat temu, Publicon rozwija się bardzo dynamicznie. Do grona jej klientów należą między innymi Polski Związek Triatlonu, Hubert Hurkacz, ORLEN Team, Grupa Sportowa ORLEN czy Mateusz Masternak. Firma współpracuje także z dopiero zdobywającymi popularność sportowcami: Szymonem Ładniakiem, Mateuszem Kaprzykiem, Robertem Wilowieckim, Zuzą Witych, czy Bartkiem Przedwojewskim. 

Firma jest zaangażowana w rozwój platformy TheSport.pl, portalu internetowego pokazującego świat sportu z różnych perspektyw, pozwalający spojrzeć na sport oczami zawodowców, trenerów, działaczy czy amatorów.

Źródło informacji: Publicon

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.05.2022, 09:15
Źródło informacji Publicon
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ