Newsletter

Q&A w sprawie quizów „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

16.08.2021, 14:52aktualizacja: 16.08.2021, 15:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Szymon Łaszewski
PAP/Szymon Łaszewski
Co można wygrać? Ile osób zostanie nagrodzonych? M.in. o to pytają internauci zainteresowani quizami „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”.

Do piątku, 27 sierpnia, do północy można wziąć udział w przygotowanych przez Polską Agencję Prasową quizach poświęconych obrotowi gotówkowemu i bezgotówkowemu. Nagrodzimy osoby, które najszybciej i poprawnie sobie z nimi poradzą. Poniżej publikujemy odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania.

Czy trzeba wypełnić komplet quizów?

Nie, żeby zawalczyć o nagrodę, wystarczy wziąć udział w jednym quizie, choć oczywiście zachęcamy, do sprawdzenia swoich sił we wszystkich!

Ile osób wygrywa? 

W każdym quizie ogłosimy trzech laureatów (I, II, III miejsce), w sumie nagrodzimy więc dziewięć osób.

Co można wygrać?

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Laureaci pierwszego miejsca otrzymają czytniki e-booków, drugiego – panele solarne do ładowania telefonów komórkowych i butelki filtrujące, a trzeciego – bezprzewodowe głośniki.

Czy czas liczony jest w sumie dla wszystkich quizów?

Nie, dla każdego quizu osobno ogłosimy laureatów.

Czy w quizie mogą brać udział osoby niepełnoletnie?

Tak.

Czy może być tak, że żadna odpowiedź nie jest prawidłowa?

Nie, za każdym razem jedna z odpowiedzi do wyboru jest poprawna.

Gdzie znajdę quizy?

Publikujemy w jednym miejscu linki do wszystkich trzech quizów. Zapraszamy!

Quiz nr 1

Quiz nr 2

Quiz nr 3

Webinaria i quizy organizowane są w ramach projektu „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.08.2021, 14:52
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ