Newsletter

Biznes i finanse

Rafał Matusiak prezes Kasy Krajowej ponownie wybrany na stanowisko przewodniczącego Rady Dyrektorów Światowego Związku Unii Kredytowych

14.07.2021, 16:25aktualizacja: 14.07.2021, 16:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W dniu 12 lipca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Światowej Rady Unii Kredytowych (WOCCU), a następnego dnia spotkanie organizacyjne Rady Dyrektorów tej organizacji w nowych składzie. Prezes zarządu Kasy Krajowej - Rafał Matusiak został wybrany na kolejną, dwuletnią kadencję członka Rady Dyrektorów WOCCU oraz decyzją członków Rady został ponownie powołany na stanowisko jej przewodniczącego. Jest to duże wyróżnienie dla całego sektora SKOK pokazujące, że jego osiągnięcia są zauważane i doceniane na tak wysokim szczeblu. WOCCU jest największym zrzeszeniem instytucji finansowych w skali globalnej. Siedziba organizacji znajduje się w Stanach Zjednoczonych i zrzesza unie kredytowe ze 118 krajów świadczących swoje usługi dla ponad 291 mln ludzi. Od 14 do 21 lipca trwać będzie Światowa Konferencja Unii Kredytowych zorganizowana w trybie wirtualnym.

Źródło informacji: SKOK

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.07.2021, 16:25
Źródło informacji SKOK
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ