Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Tym razem spośród kilkuset atrakcji wybrano 50, które cieszą się największą popularnością czytelników Dzieckowpodrozy.pl (w 2017 r. było ich ponad 2,5 mln). Wśród nominowanych nie zabrakło produktów wyróżnionych Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz miejsc zaliczanych do turystycznych hitów takich jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy popularnych parków rozrywki. Nie zabrakło również turystycznych nowości i dużo mniejszych atrakcji, które szybko zdobywają zainteresowanie rodzin szukających ciekawych miejsc do odwiedzenia w Polsce. Pewnie nie każdy wie, że w Polsce mamy Chatkę Baby Jagi czy Muzeum Mydła i Historii Brudu. To tylko początek, długiej listy atrakcji, które warto dopisać do planów zwiedzania w 2018 r.
„Rodzice jako klienci, stają się coraz bardziej wymagający, jednak w większości przypadków zauważają to zarządcy atrakcji i wprowadzają specjalne programy zwiedzania, angażujące zarówno dzieci jak i rodziców - komentuje Wojciech Kreft z Dzieckowpodrozy.pl. - Interaktywność, format rodzinnej gry czy animacje oraz multimedia - te elementy coraz bardziej wyznaczają jakość, której poszukują podróżujące rodziny”.
Uruchomione właśnie głosowanie internautów to doskonała okazja do wyrażenia opinii, które z atrakcji zasługują na wyróżnienie. 10 atrakcji z największą ilością głosów otrzyma certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną. Z kolei dla głosujących, poza świetną zabawą i możliwością poznania ciekawych miejsc, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób m.in. olbrzymie zestawy klocków LEGO®. Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl .
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 21.12.2017, 15:58 |
Źródło informacji | www.dzieckowpodrozy.pl |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Multiply Group finalizuje przejęcie Tendam, podwajając wynik operacyjny EBITDA i zwiększając globalny zasięg
• Tendam to druga co do wielkości grupa odzieżowa w Hiszpanii według udziału w rynku oraz jedna z wiodących europejskich grup odzieżowych prowadzących sprzedaż wielokanałową.
• 12 ugruntowanych marek własnych Tendam z sektora artykułów odzieżowych zapewnia różnorodność i międzynarodowy zasięg, jeszcze bardziej pogłębiając obecność Grupy w branżach konsumenckich.
• Transakcja wyceniona na kwotę 5,6 mld AED (1,3 mld EUR) wartości przedsiębiorstwa plasuje Multiply Group jako kluczowy podmiot na globalnym rynku detalicznej sprzedaży odzieży.- 25.07.2025, 11:46
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
-
Kultowy różowy Cadillac Mary Kay teraz jako elektryk w całkowicie nowej odsłonie OPTIQ
Służbowy samochód nowej generacji jako sposób na wsparcie innowacyjności, dbałości o środowisko i wykorzystywania możliwości biznesowych z myślą o przyszłości.- 25.07.2025, 10:30
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: BusinessWire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ