Newsletter

Biznes i finanse

Raport SGH i Forum Ekonomicznego 2020

07.09.2020, 12:47aktualizacja: 07.09.2020, 12:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Najważniejszym dokumentem zaprezentowanym na Forum Ekonomicznym w Karpaczu będzie „RAPORT SGH I FORUM EKONOMICZNEGO 2020”. Tegoroczna, trzecia edycja publikacji prezentuje skalę przekształceń społeczno-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej w ciągu ostatnich 30 lat. Odnosi się również pandemii COVID-19. Raport to najpełniejsze opracowanie o stanie gospodarki i Polski w 2020 r. Materiał przygotowali eksperci wiodącej uczelni ekonomicznej w kraju - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zostanie on ogłoszony na najważniejszej konferencji polityczno-gospodarczo-społecznej w Europie Środkowo-Wschodniej, jaką jest Forum Ekonomiczne.

Dokument jest obszerny, zamyka się w ponad 550 stronach. Został podzielony na 12 części tematycznych. Prezentację Raportu zaplanowano na wtorek, godz. 12:00.

Forum Ekonomiczne odbędzie się w dniach 8-10 września 2020 r. w Karpaczu. http://www.forum-ekonomiczne.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.09.2020, 12:47
Źródło informacji Instytut Studiów Wschodnich
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ