Newsletter

RESBUD SE (34/2023) Informacja o zawarciu znaczącej umowy przez spółkę zależną od Emitenta

27.11.2023, 12:59aktualizacja: 27.11.2023, 13:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 34/2023

Zarząd Spółki RESBUD SE ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka (Wykonawca I) wraz ze spółką zależną od Emitenta, tj. Conpol Sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce (Wykonawca II ) zawarły ze spółką "Vasilina" SEK AG z siedzibą w Faulensee (Szwajcaria) (Zamawiający) umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji polegającej na kompleksowej przebudowie i modernizacji istniejącego pensjonatu w Interlaken w Szwajcarii ("Umowa")

.Łączna wartość Umowy wynosi 1.600.000 CHF (ok.7.200.000 PLN). Termin realizacji kontraktu określony został na lipiec 2024 roku.

Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Zarząd Emitenta podjął decyzję o publikacji niniejszej informacji, gdyż realizacja ww. Umowy stanowi znaczący udział w portfelu zamówień realizowanych przez Grupę RESBUD oraz ma wpływ na utrzymanie bieżących i zwiększenie przyszłych przychodów i wyników Grupy RESBUD.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.11.2023, 12:59
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ