Newsletter

RESBUD SE (35/2023) Podpisanie Listu intencyjnego przez półkę zależną od Emitenta

27.11.2023, 13:05aktualizacja: 27.11.2023, 13:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 35/2023

Zarząd RESBUD SE ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 27 listopada 2023 r. Spółka otrzymała informację o podpisaniu w dniu 14 listopada 2023 roku przez spółkę zależną od Emitenta, tj. ELEKTRQISHLOQQURILISH Aksiyadorlik jamiyati z siedzibą w Taszkiencie Listu intencyjnego dotyczącego zawarcia z LLC "Lord Rings-aflotun" z siedzibą w Taszkiencie umowy na budowę kompleksu budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 22.000 m powierzchni mieszkalnej.

Zgodnie z założeniami, dla realizacji wspólnego przedsięwzięcia zostanie utworzona spółka celowa, w której większościowy pakiet udziałów posiadać będzie ELEKTRQISHLOQQURILISH Aksiyadorlik jamiyati. Spółka ta wniesie do nowopowstałej spółki teren pod realizację inwestycji.

Szczegółowe warunki realizacji inwestycji zostaną uregulowane w umowie dotyczącej budowy kompleksu mieszkalnego, zawartej pomiędzy spółka celową a wykonawcą inwestycji.

Emitent będzie na bieżąco informował o kolejnych etapach realizacji ustaleń Listu Intencyjnego.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.11.2023, 13:05
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ