Newsletter

Rozpoczyna się odliczanie 100 dni do czwartej edycji targów CIIE

26.07.2021, 16:27aktualizacja: 26.07.2021, 16:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/CIIE
Fot. PR Newswire/CIIE

SZANGHAJ, Chiny, 26 lipca 2021 r. /PRNewswire/ -- Czwarta edycja edycji China International Import Expo (CIIE), największych na świecie targów importowych, odbędzie się w dniach 5-10 listopada tego roku, jak podali organizatorzy 26 lipca podczas spotkania wyznaczającego rozpoczęcie odliczania 100 dni do wydarzenia.

Podczas czwartej edycji CIIE odbędzie się wystawa biznesowa, wystawa krajowa, międzynarodowe forum gospodarcze Hongqiao i wiele innych wydarzeń. Przygotowania trwają, powiedział przedstawiciel biura CIIE.

Wystawy, zorganizowane podczas tegorocznych targów, będą dotyczyły sześciu obszarów – produktów żywnościowych i rolnych, samochodów, inteligentnego przemysłu i technologii informacji, towarów konsumenckich, sprzętu medycznego i produktów zdrowotnych oraz handlu usługami.

Na tę chwilę zarezerwowano powierzchnię wystawienniczą liczącą 360000 m2 i teraz organizatorzy skupiają się na pozyskaniu nabywców i organizacji targów.

Przedstawiciel organizatorów powiedział, że w tegorocznej edycji CIIE udział weźmie więcej spółek i liderów przemysłu notowanych na liście Global 500 niż w roku ubiegłym. W tegorocznej edycji targów udział weźmie ponad 80 procent spółek notowanych na liście Global 500, którzy uczestniczyli w trzeciej edycji targów. Zadebiutuje też ponad 30 nowych spółek i notowanych na liście Global 500.

W porównaniu do ubiegłego roku podmioty z Japonii, Danii, Polski i Nowej Zelandii zarezerwowały większe powierzchnie wystawiennicze, a ponadto ogłosiły, że w wydarzeniu udział weźmie więcej reprezentujących je małych i średnich przedsiębiorstw.

Według wstępnych informacji w Chinach będzie miał miejsce światowy debiut większej liczby nowych produktów, technologii i usług.

Tegoroczne stanowiska wystawiennicze zostaną wzbogacone nowymi działami poświęconymi energii niskoemisyjnej i technologii ochrony środowiska, medycynie biologicznej, inteligentnemu transportowi oraz inteligentnym artykułom gospodarstwa domowego. W działach poświęconych inteligentnemu przemysłowi i technologii informacji, sprzętowi medycznemu i produktom zdrowotnym, a także samochodom wydzielone zostaną specjalne stanowiska dla spółek w fazie inkubacji.

Tegoroczne targi zostaną uzupełnione również o stanowiska wystawiennicze przeznaczone dla nowych produktów z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

W ramach dążenia do podwyższenia poziomu profesjonalizmu targów podjęto działania na rzecz zaproszenia do udziału profesjonalistów, większe znaczenie przypisano również udziałowi stowarzyszeń i wyspecjalizowanych zrzeszeń.

Podczas wystawy krajowej państwa uczestniczące zostaną zaproszone do zaprezentowania na oficjalnej stronie internetowej CIIE (https://www.ciie.org/zbh/en/) swojego wizerunku narodowego i osiągnięć w dziedzinie handlu i inwestycji z wykorzystaniem technologii modelowania VR i 3D.

Do chwili obecnej udział w targach krajowych potwierdziło ponad 50 państw.

Tegoroczne międzynarodowe forum gospodarcze poświęcone będzie globalnej współpracy gospodarczej i składać się będzie z sesji forum głównego i kilku podforów.

Wśród tematów, które będą omawiane na forum, znajdą się globalne zarządzanie, zmiany klimatu a handel oraz gospodarka cyfrowa.

Przedstawiciel organizatorów ogłosił również zobowiązanie do zaoferowania podczas czwartej edycji CIIE wyższej jakości usług w zakresie wyżywienia, wejścia na targi, logistyki, transportu i przekazywania informacji. Podkreślił, że w celu zagwarantowania bezpieczeństwa wdrożone zostaną restrykcyjne procedury przeciwdziałania i kontroli pandemii.

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1581106/ciie_venue.jpg

Źródło: CIIE

KONTAKT:

Nie Qingxin

tel. 0086-21-67008870/67008988

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.07.2021, 16:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii