Newsletter

Rusza Allegro Smart! Week - obniżki nawet do -50%

06.05.2024, 12:15aktualizacja: 07.05.2024, 09:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

iStock (1)
iStock (1)
Popularność różnego rodzaju programów lojalnościowych ciągle rośnie. Jak pokazują dane badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Allegro, ponad osiem na dziesięć osób jest ich aktywnymi użytkownikami, a aż 3/4 badanych deklaruje, że regularnie korzysta z maksymalnie 5 programów lojalnościowych [1]. Co więcej, niemal co druga osoba deklaruje, że chętnie dołączy do kolejnych atrakcyjnych programów. Co nas do tego przekonuje? Przede wszystkim różnego rodzaju korzyści (83%) płynące z bycia częścią programów lojalnościowych. Jest to według badanych również dobry sposób na oszczędzanie (81%).

W całym procesie zakupowym kluczowymi aspektami są oszczędności na kosztach dostawy i wygodny proces zakupowy. Na podstawie często wykorzystywanych programów lojalnościowych, badani najlepiej (82%) oceniają możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, a co piąty z nich sprawdza okazje i korzysta z programów w trakcie każdych zakupów.

Na te potrzeby konsumentów odpowiada Allegro i program lojalnościowy Allegro Smart!, dzięki któremu mogą korzystać z nielimitowanych dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru, a także dostaw kurierskich do domu oraz zwrotów [2]. Ponadto już teraz klienci mogą rozpocząć przygotowania na nadchodzące lato, ponieważ już za chwilę rusza festiwal zakupowy Smart! Week, który potrwa od 13 do 22 maja. Klienci zyskają szeroki wybór tysięcy produktów w cenach obniżonych do -50% na Allegro. Dodatkowo, w oczekiwaniu na festiwal Smart! Week, platforma przygotowała specjalną rozgrzewkę dla swoich klientów i wiele wyjątkowych promocji, które będą dostępne od 6 do 12 maja, z rabatami do -50%!

Na użytkowników Smart! czekają najlepsze okazje i benefity. Ponadto konsumenci posiadający tę usługę mogą zaoszczędzić około 600 zł rocznie na kosztach dostawy [3]. Codziennie, od 6 do 22 maja, klienci Allegro Smart! mogą skorzystać z okazji dostępnych tylko w aplikacji, w cenach obniżonych nawet o 50%, włączając w to również jedną ofertę dziennie tylko za 1 zł! Część najlepszych ofert będzie dostępna od 10 maja przed oficjalnym startem tylko dla klientów z aktywną usługą. Co więcej, wszyscy klienci, którzy nie mają aktywnej usługi:

  • mogą skorzystać ze specjalnej promocji i aktywować Allegro Smart! za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów i oszczędzać podczas festiwalu Smart! Week! Klienci otrzymają aż 8 darmowych dostaw i zwrotów do wykorzystania przez 8 miesięcy i mogą sprawdzić korzyści płynące z usługi - promocja trwa od 6 maja do 3 czerwca.
  • mogą zakupić roczną subskrypcję Allegro Smart! aż o 20 zł taniej i cieszyć się nielimitowanymi dostawami do automatów paczkowych, punktów odbioru i dostaw kurierskich pod wskazany adres przez rok [4].

Benefity dla każdego

Usługa Allegro Pay pozwala na odroczenie płatności aż o 30 dni, RRSO 0%. Dodatkowo, podczas festiwalu Allegro Smart! klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty aż 5 rat 0% (RRSO 0%) na zakupy na platformie powyżej 200 zł z metodą płatności Allegro Pay. Ta opcja będzie dostępna na ofertach oznaczonych Smart! Week i Smart! Only.

Bezpieczny proces zakupowy zapewnia program Allegro Protect. Klienci mają pewność, że otrzymają rekompensatę w przypadku jakichkolwiek problemu z zamówieniem. Program obejmuje pomoc w komunikacji ze sprzedającymi oraz zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Więcej informacji o Allegro Protect: https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect

[1] Badanie ”Uczestnictwo i zainteresowanie programami lojalnościowymi” zostało zrealizowane przez SW Research na zlecenie Allegro. W ramach badania przeprowadzono 1000 ankiet z reprezentatywną próbą Polek i Polaków w wieku 18-65 lat, zgodnie z rozkładem płci, wieku i klasy wielkości miejscowości. Badanie zostało zrealizowane w formie wywiadów online (CAWI) na panelu internetowym SW Panel w dniach 10.04 - 14.04.2024 r.

[2] Cena regularna Allegro Smart! Wynosi 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie. Minimalna kwota zamówienia od jednego sprzedającego gwarantująca darmową dostawę to 45 zł dla dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz 65 zł dla dostaw kurierem.

[3] 600 zł rocznie to średnie oszczędności na dostawie użytkowników na rocznym Smart! w 2023 r.

[4] Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59.90 zł. Promocyjna cena obejmuje jeden okres rozliczeniowy. Promocja trwa do 3.06.2024.

Źródło informacji: Allegro

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.05.2024, 12:15
Źródło informacji Allegro
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ