Newsletter

Ruszają zapisy na Prasową Akademię Pieniądza - szkolenie dla dziennikarzy i nie tylko

03.01.2022, 11:02aktualizacja: 03.01.2022, 13:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Prasowa Akademia Pieniądza - logo
Prasowa Akademia Pieniądza - logo
Ruszają zapisy na czwartą edycję Prasowej Akademii Pieniądza - bezpłatnego szkolenia, podczas którego dziennikarze, blogerzy i influencerzy poszerzą swoją wiedzę o ekonomii oraz nauczą się jak weryfikować gospodarcze fake newsy.

Po rocznej przerwie Polska Agencja Prasowa wznawia szkolenia dla dziennikarzy, blogerów, youtuberów i studentów dziennikarstwa, którzy chcieliby podnieść swoją wiedzę ekonomiczną oraz poprawić warsztat dziennikarski.

W ramach cyklu szkoleń (realizowanych online i stacjonarnie) doświadczeni eksperci Szkoły Głównej Handlowej oraz redaktorzy Polskiej Agencji Prasowej przedstawią m.in. najważniejsze zagadnienia ekonomiczne, wyjaśnią w jaki sposób bank centralny wspiera gospodarkę dotkniętą skutkami pandemii, a także pokażą najważniejsze zasady weryfikacji informacji gospodarczych.

Tematem szkolenia będą też zagadnienia związane z inwestowaniem i oszczędzaniem oraz najważniejszymi cyber zagrożeniami w codziennym korzystaniu z płatności elektronicznych.

Projekt składa się z części online (webinaria i wykłady online) oraz jednodniowych warsztatów praktycznych, które odbędą się w Warszawie.

Uczestnicy, którzy wezmą udział w szkoleniu oraz zaliczą komplet testów online dostępnych otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie czwartej edycji Prasowej Akademii Pieniądza. Certyfikat otrzymają także uczestnicy, którzy zdecydują się wziąć udział w stacjonarnym warsztacie.  

Czwarta edycja Prasowej Akademii Pieniądza ruszy w styczniu i potrwa do końca października 2022 r.

Prasowa Akademia Pieniądza, IV edycja to projekt realizowany przez Prasową Akademię Pieniądza we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 03.01.2022, 11:02
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ