Newsletter

Rypin: Zakończyła się budowa drogi w Sadłowie

20.11.2023, 08:08aktualizacja: 20.11.2023, 08:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UG Rypin
Fot. UG Rypin
Droga wewnętrzna w Sadłowie została wybudowana od podstaw. Wcześniej posiadała nawierzchnię gruntową, piaszczystą, miejscami wzmocnioną pospółką. W ramach inwestycji została wybudowana droga o nawierzchni tłuczniowej z powierzchownym utrwaleniem emulsją i grysami o szerokości 5 m. Wykonane zostały również pobocza drogi, zjazdy oraz elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego (oznakowanie).

Nowa nawierzchnia drogi w Sadłowie powstała na odcinku o długości 0,855 km, biegnącym od skrzyżowania z drogą Sadłowo-Zasadki przy posesji nr 67 do drogi dojazdowej przy posesji nr 72.

Koszt budowy wyniósł 1.265.048,85 zł. Zostanie pokryty z budżetu Gminy Rypin w kwocie ponad 950 tys. zł oraz z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kwocie 314 tys. zł.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.11.2023, 08:08
Źródło informacji Rypin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii