Newsletter

SANOK RUBBER COMPANY SA (17/2024) Kandydat na członka Rady Nadzorczej Sanok Rubber Company S.A.

20.06.2024, 10:25aktualizacja: 20.06.2024, 10:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 17/2024

Podstawa prawna: Inne uregulowania

Zarząd Sanok Rubber Company S.A. (Spółka) zapewniając Akcjonariuszom możliwość poznania kandydatów na członków Rady Nadzorczej Spółki, w związku z porządkiem obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zwołanego na dzień 25 czerwca 2024 r. informuje, że otrzymał zgłoszenie kandydatury Pana Szymona Adamczyka na członka Rady Nadzorczej Spółki od Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. w imieniu Nationale-Nederlanden Otwartego Funduszu Emerytalnego. W załączeniu pismo zawierające zgłoszenie kandydatury, życiorys zawodowy oraz oświadczenie Kandydata, które dostępne są również na stronie internetowej spółki pod adresem www.sanokrubber.pl.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2024, 10:25
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ