Newsletter

Santander Bank Polska ogłasza konkurs. Startupy zawalczą o miejsce na arenie międzynarodowej

05.10.2023, 10:45aktualizacja: 05.10.2023, 11:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Santander Bank Polska
Santander Bank Polska
Santander X Poland Award Startup to organizowany po raz pierwszy w naszym kraju konkurs dla innowacyjnych firm i startupów technologicznych. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz wsparcie w skalowaniu biznesu.

Santander Bank Polska kieruje do przedsiębiorców program Santander X. To globalny ekosystem, którego celem jest promocja talentów i innowacji. Santander X pomaga startupom, scaleupom, mikroprzedsiębiorcom i MŚP w uzyskaniu niezbędnego wsparcia szkoleniowego i mentoringowego potrzebnego do rozbudowy projektów czy weryfikacji pomysłów. Program ułatwia też dostęp do zasobów, łączy ze sobą specjalistów i innowatorów z różnych branż, by tworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstw.

Po raz pierwszy Santander X organizuje konkurs dla startupów w Polsce. Trzy zwycięskie projekty otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: 10 000 €, 6 000 €, 4 000 € oraz promocję za pośrednictwem kanałów Santander Bank Polska. Najcenniejszym elementem dla laureatów będzie możliwość udziału w Santander X Global Award – rywalizacji na poziomie globalnym i możliwość promowania własnego biznesu w środowisku międzynarodowym.

Zwycięzcy otrzymają też dostęp do Santander X 100 – globalnej społeczność najlepszych startupów i scaleupów, wyróżnionych w konkursach i programach Santander X. Platforma zapewnia im m.in. dostęp do dalszego rozwoju, doradztwa, szkoleń, kapitału, klientów i akceleracji, a także możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami startupów i scaleupów na platformie.

Zgłoszenia można przesyłać do 14 października 2023 r.

Szczegóły dot. warunków uczestnictwa w programie można znaleźć na stronie: https://app.santanderx.com/calls/santander-x-award-poland-startup-23.

Źródło informacji: Santander Bank Polska

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 05.10.2023, 10:45
Źródło informacji Santander Bank Polska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ