Newsletter

Biznes i finanse

SERINUS ENERGY PLC (30/2021) Stan posiadania akcji w Spółce

21.07.2021, 23:27aktualizacja: 21.07.2021, 23:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 30/2021

Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

W związku z wymogiem Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie publicznej [...] Kierownictwo SERINUS ENERGY plc ("Spółka", "Serinus) informuje, iż do Spółki wpłynęło zawiadomienie od Hadron Capital LLP z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii, przygotowane zgodnie z regulacjami AIM w Wielkiej Brytanii, o zmniejszeniu udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce poniżej progu 5%. Zgodnie z treścią zawiadomienia Hadron Capital LLP posiada obecnie 53.906.367 akcji Spółki uprawniających do wykonywania łącznie 4,73% ogólnej liczby głosów.

Załącznik do niniejszego raportu bieżącego stanowi oryginalne zawiadomienie sporządzone w języku angielskim, przekazywane do publicznej wiadomości przez Spółkę w Wielkiej Brytanii oraz zamieszczane na stronie internetowej Spółki pod adresem www.serinusenergy.com

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.07.2021, 23:27
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ