Newsletter

Shein świętował organizację pokazu mody jesień-zima 2022 „Rock the runway: Shein for all”

27.09.2022, 08:38aktualizacja: 03.10.2022, 13:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire
Pokaz uświetniła kolekcja specjalna, która powstała przy współpracy z Christianem Siriano i występy muzyczne takich artystów jak Avril Lavigne, Shenseea i Ylona Garcia.

LOS ANGELES, 27 września 2022 r. /PRNewswire/ -- SHEIN, globalny detalista internetowy zajmujący się modą, urodą i stylem życia, zaprezentował dzisiaj wydarzenie Rock the Runway: SHEIN for All, będące pokazem mody z udziałem muzyków i profesjonalnych tancerzy, aby pokazać kolekcję jesień-zima 2022, obejmującą marki SHEIN, SHEIN X; Frenchy, SXY, Modely i MOD, jak również kategorie produktów w ramach marek: ROMWE, DAZY, oraz owoce specjalnej współpracy pomiędzy marką z segmentu premium MOTF a nagradzanym projektantem, Christianem Siriano.

Druga edycja dorocznego pokazu SHEIN, Rock The Runway: SHEIN for All, była okazją do prezentacji kolekcji jesień-zima 2022 w możliwie najbardziej atrakcyjnej odsłonie, z udziałem muzyków i profesjonalnych tancerzy ubranych w stylizacje skomponowane z ubrań firmy SHEIN i jej marek. Na tegoroczną listę wykonawców wpisali się Avril Lavigne (prezentująca markę ROMWE), sensacja dancehall z Jamajki, Shenseea (dla SHEIN), oraz wokalistka i autorka piosenek pochodzenia filipińsko-australijskiego Ylona Garcia z 88rising (dla DAZY). Pokaz był również okazją do premiery kolekcji After Work, będącej rezultatem współpracy z nagradzanym projektantem mody Christianem Siriano dla marki MOTF. W tym samym duchu promowania nowych trendów, pokaz SHEIN uświetniły również występy muzyczne z udziałem Brooke Eden (dla SHEIN Mod), Alexandra Jeana (dla SHEIN SXY), Victorii Kimani (dla SHEIN BAE), Owenna (dla SHEIN Modely), The Future X (dla SHEIN X), oraz Haley Reinhart (dla SHEIN Frenchy).

„Pokaz mody SHEIN Rock The Runway jest niepowtarzalnym wydarzeniem łączącym muzykę i modę - powiedziała gwiazda muzyczna wydarzenia, Avril Lavigne, która jest w trakcie trasy koncertowej promującej jej najnowszy album „Love Sux” (ELEKTRA/DTA Records). - Nagraliśmy klip „Bite Me” w stylu teledysku podczas pokazu mody. Nagranie i noszenie ich ubrań sprawiło mi ogromną przyjemność”.

SHEIN planuje kontynuację corocznego wydarzenia Rock The Runway, aby zapewnić klientom i fanom innowacyjny i atrakcyjny sposób na zapoznanie się z kolekcjami jesień-zima oferowanymi przez markę. W przyszłym roku fani mogą oczekiwać większej liczby współpracujących sław i zaskakujących gości muzycznych. Kolekcje jesień-zima 2022 dla wszystkich marek SHEIN są dostępne na stronie us.shein.com.

Zapoznaj się z oryginalną wersją komunikatu w celu pobrania materiałów multimedialnych: https://www.dropbox.com/s/he9wjxk4h2b695h/RTR%202022%20MASTER%20with%20text.mov?dl=0 

Link do materiałów graficznych: https://www.dropbox.com/scl/fo/cm6ol3c27ghwbauy8id5b/h?dl=0&rlkey=cmx8hai27qgkjls0erx6zhk1f 

SHEIN

SHEIN to globalny detalista internetowy zajmujący się modą i stylem życia, którego celem jest udostępnienie piękna mody wszystkim. Wykorzystujemy technologię produkcji na żądanie, aby połączyć dostawców z naszym sprawnym łańcuchem dostaw, co pozwala nam ograniczać straty magazynowe i dostarczać klientom na całym świecie szeroką gamę produktów w przystępnych cenach. Z naszych biur na całym świecie docieramy do klientów w ponad 150 krajach. Szczegółowe informacje na temat firmy SHEIN znajdują się na stronie www.SHEIN.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1906972/Avril_Lavigne_SHEIN_for_All.jpg 

Źródło: SHEIN 

KONTAKT:
James Te
e-mail: jamest@sheingroup.com 
Jamie Warner
e-mail: jamie.w@infinitycreativeagency.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.09.2022, 08:38
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii