Newsletter

Skuteczny wgląd w dane dotyczące stanu finansów publicznych krajów Europy Południowej: lata 2012-2022 i 2017-2022

29.05.2023, 08:51aktualizacja: 29.05.2023, 08:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

WASZYNGTON, 26 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma JI-Analytics przygotowała analizę wysokiej wartości dodanej (HVA - High Value-Add Analysis) zapewniającą skuteczny i dogłębny wgląd w dane dotyczące stanu finansów publicznych państw Europy Południowej.

Analiza wysokiej wartości dodanej nr 577 (HVA#577) dostarcza skuteczny i dogłębny wgląd w dane dotyczące finansów publicznych pięciu największych krajów Europy Południowej w okresie ostatnich dziesięciu i piętnastu lat (2012-2022 i 2017-2022) z zastosowaniem modelu Zamożności Obywateli (Citizens’ Wealth Framework) i jego 10 kluczowych wskaźników efektywności (KPI). Do grupy największych krajów Europy Południowej należą: Francja, Grecja, Włochy, Portugalia i Hiszpania (o podobnej pozycji).

Wysokiej rangi decydenci powinni dbać o wyniki i status finansów publicznych, ponieważ decyzje finansowe na szczeblu centralnym bezpośrednio wpływają na ryzyko kryzysu związanego z zadłużeniem, kursem walut i sytuacją finansową, co wywiera nieproporcjonalnie duży wpływ na grupy znajdujące się w najtrudniejszej sytuacji.

Wysokiej rangi decydenci, którzy dbają o wyniki i status finansów publicznych któregokolwiek z ww. pięciu krajów, mogą otrzymać bezpłatny egzemplarz „Analizy wysokiej wartości dodanej nr 577” (HVA #577).

Decydenci, którzy chcieliby otrzymać bezpłatny egzemplarz analizy proszeni są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@jianalytics.com.

Jednostronicowe streszczenie analizy HVA #577 dostępne jest na stronie sklepu internetowego JI-Analytics.

https://store.jianalytics.com/products/southern-europe

JI-Analytics

JI-Analytics jest międzynarodową firmą zajmującą się analizą porównawczą wartości dodanej i analityką najlepszych praktyk. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych na świecie analiz porównawczych wysokiej wartości dodanej i analiz najlepszych praktyk w formacie Excel dla wysokich rangą decydentów, którzy stoją przed najważniejszymi wyzwaniami na pograniczu sektora publicznego, organizacji pozarządowych i biznesu.

Źródło: Charles & Agnes Kazarian Foundation

KONTAKT:

JI-Analytics

c/o The Charles & Agnes Kazarian Foundation

629 K Street NW, Suite 300

Washington, DC 20006

tel. +1 202 449 9600

e-mail: info@jianalytics.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2023, 08:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii