Newsletter

Biznes i finanse

Soltra, legnicki deweloper pomaga w walce z koronawirusem

27.05.2020, 10:42aktualizacja: 27.05.2020, 10:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Soltra (1)
Soltra (1)
Grupa Soltra zaangażowała się w działania związane z pomocą potrzebującym w obliczu epidemii koronawirusa. Spółka podjęła działania finansując zakup artykułów medycznych.

Spółka zaangażowała się w akcję pomocy i sfinansowała zakup koncentratora tlenu dla Domu Pomocy Społecznej w Wałbrzychu prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Koncentratory tlenu pomagają w leczeniu pacjentów, którzy potrzebują większą dawkę tlenu. Sprzęt dotarł już do Domu Opieki Społecznej w Wałbrzychu.

Ponadto Soltra S.A. przekazała dla Domu Pomocy Społecznej w Legnicy, 175 litrów płynów do dezynfekcji i 2000 sztuk rękawic ochronnych, a także 175 litrów płynów do dezynfekcji dla Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego „Niebieski Parasol” w Chojnowie.

Zakup w całości został sfinansowany przez Spółkę ze środków własnych.

Spółka także przyłączyła się do akcji #BrawaDlaWas przeznaczając na ten cel 5 wielkoformatowych billboardów umiejscowionych w Legnicy i umieszczając na nim podziękowania na znak solidarności dla wszystkich tych, którzy ryzykują swoje zdrowie i życie służąc innym.

Grupa Soltra prowadzi działalność deweloperską oraz budowlaną jako generalny wykonawca. W związku z pandemią koronawirusowa (COVID-19) spółka, celem zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom związanym z realizowanymi projektami wprowadziła zabezpieczenia rekomendowane przez rząd, w tym pracę zdalną, środki ochronne osobistej i procedury bezpieczeństwa na placach budowy. Dostosowując się do nowej rzeczywistości oprócz obsługi zdalnej wprowadziła możliwość zdalnego podpisania umowy.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.05.2020, 10:42
Źródło informacji Soltra
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ