Newsletter

Spółka Kehua znalazła się na przygotowanej przez BNEF liście dostawców urządzeń do magazynowania energii o wysokich parametrach technicznych

12.01.2024, 15:30aktualizacja: 12.01.2024, 15:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Kehua Digital Energy
PR Newswire/Kehua Digital Energy

XIAMEN, Chiny, 12 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ -- 11 stycznia agencja Bloomberg New Energy Finance (BNEF) po raz pierwszy opublikowała listę dostawców urządzeń do magazynowania energii o wysokich parametrach technicznych (Tier 1), na której znalazła się spółka Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO., Ltd (Kehua), co stanowi znaczące osiągnięcie w branży.

Lista ma na celu ustanowienie przejrzystego systemu klasyfikacji setek producentów stacjonarnych urządzeń do magazynowania energii działających na rynku na podstawie finansowej zdolności realizacji projektów. Produkt do magazynowania energii spółki Kehua został zaliczony przez BNEF do urządzeń do magazynowania energii o wysokich parametrach technicznych, co stanowi wyraz międzynarodowego uznania dla pozycji spółki.

Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w branży energoelektroniki Kehua stała się ekspertem w zakresie rozwiązań do magazynowania energii odnawialnej. Dysponując 5 bazami produkcyjnymi na świecie, firma dostarcza niezawodne rozwiązania fotowoltaiczne i do magazynowania energii klientom w przeszło 100 krajach.

W 2021 r. Kehua znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu marek falowników o dużej wiarygodności finansowej stworzonego przez BNEF, a w 2022 r. spółka zajęła czwarte miejsce na liście największych globalnych dostawców falowników do magazynowania energii przygotowanej przez serwis S&P Commodity Insights. Uznanie dla wysokich parametrów technicznych urządzeń Kehua podkreśla znaczenie wiedzy specjalistycznej spółki w dziedzinie magazynowania energii.

Kehua nieprzerwanie wprowadza innowacje i dostarcza wysoce niezawodnych, najnowocześniejszych rozwiązań, aby przyczynić się do globalnego przejścia na czyste źródła energii. W przyszłości spółka będzie kontynuować realizację swoich zobowiązań na rzecz bardziej ekologicznego i zrównoważonego świata.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2317362/Source_BNEF.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2317365/Kehua_Digital_Energy.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1904051/Kehua_logo___Red_Logo.jpg

Źródło: Kehua Digital Energy

KONTAKT:

E-mail: marketing@kehua.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.01.2024, 15:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ