Newsletter

#SposóbNaInwestycje: IKE i IKZE sposobem na inwestycje

28.11.2023, 15:36aktualizacja: 28.11.2023, 15:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP Biznes - grafika
PAP Biznes - grafika
Rusza nowy projekt edukacyjny PAP Biznes o inwestowaniu w ujęciu indywidualnym. 29 listopada gościem pierwszego odcinka cyklu #SposóbNaInwestycje będzie Jacek Janiuk, dyrektor Biura Maklerskiego i dyrektor Departamentu Private Banking Alior Banku, z którym porozmawiamy o oszczędzaniu poprzez Indywidualne Konta Emerytalne i Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego oraz zapytamy, dlaczego warto rozważyć tego typu inwestycje.

Pierwszy odcinek cyklu #SposóbNaInwestycje dedykujemy osobom zainteresowanym oszczędzaniem na emeryturę. Naszego eksperta zapytamy, czym różnią się konta IKE i IKZE oraz jakie korzyści wynikają z ich posiadania. Porozmawiamy o bezpieczeństwie inwestycji w IKE i IKZE, horyzoncie czasowym, najlepszym momencie wejścia oraz możliwych stopach zwrotu.

Zapraszamy na pierwszą rozmowę nowego cyklu #SposóbNaInwestycje w środę, 29 listopada o godz. 11:00. Transmisja na żywo na biznes.pap.pl, pap-mediaroom.pl oraz Facebooku serwisu MediaRoom.

Źródło informacji: PAP Biznes

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 28.11.2023, 15:36
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ