Newsletter

#SposóbNaInwestycje: inwestycja w diamenty

29.03.2024, 10:18aktualizacja: 29.03.2024, 10:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
Już w najbliższą środę, 3 kwietnia, o godz. 12:00 zapraszamy na kolejny, 3. odcinek cyklu edukacyjnego o inwestowaniu. Naszym gościem będzie Ewelina Tobiasz, prezes ATT Investments, z którą porozmawiamy o tym, jak inwestować w diamenty, oraz zapytamy, jak rozpoznać diamenty naturalne, jak wygląda proces certyfikacji i gdzie szukać diamentów naturalnych, żeby nie narazić się na oszustwo.

3. odcinek cyklu #SposóbNaInwestycje poświęcamy osobom zainteresowanym tematem inwestowania w diamenty, które chciałyby się dowiedzieć, na co należy zwracać uwagę podczas dokonywania zakupu, czym różni się rynek diamentów naturalnych od syntetycznych lub poznać kwestie związane z prawem i obostrzeniami celnymi.

Zapraszamy na rozmowę z cyklu #SposóbNaInwestycje w środę, 3 kwietnia, o godz. 12:00. Transmisja na żywo na biznes.pap.pl, pap-mediaroom.pl oraz Facebooku i YouTubie serwisu MediaRoom.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.03.2024, 10:18
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ