Newsletter

#SposóbNaKapitał: finansowanie rozwoju przez giełdę

24.10.2023, 13:40aktualizacja: 24.10.2023, 15:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
Pozyskanie kapitału na rozwój firmy przez giełdę to temat kolejnego odcinka cyklu #SposóbNaKapitał. Już 25 października o godz. 11:00 gościem redakcji ekonomicznej PAP będzie Grzegorz Zawada, dyrektor Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego, którego zapytamy, czy i kiedy warto sięgnąć po kapitał z rynku publicznego.

W ramach cyklu #SposóbNaKapitał sprawdzimy, jakie nastroje panują wśród inwestorów na GPW oraz czego oczekują w stosunku do emitentów. Porozmawiamy o korzyściach i kosztach związanych z debiutem na giełdzie. Przeanalizujemy kryteria, które musi spełnić spółka aspirująca do bycia podmiotem publicznym. Jak przygotować się do oferty publicznej, jak zwrócić na siebie uwagę inwestorów, który parkiet wybrać? Już w najbliższą środę odpowiemy na kluczowe pytania zarządów i właścicieli spółek rozważających pozyskanie kapitału w drodze publicznej emisji akcji.

Zapraszamy na rozmowę 25 października, o godz. 11:00. Transmisja na Biznes PAP, PAP MediaRoom oraz Facebooku.

Źródło informacji: PAP Biznes

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.10.2023, 13:40
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii