Newsletter

#SposóbNaKapitał: finansowanie rozwoju przez giełdę

25.10.2023, 11:28aktualizacja: 25.10.2023, 11:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 25.10.2023, godz. 11:00

Gościem odcinka był Grzegorz Zawada, dyrektor Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego, którego zapytaliśmy, czy i kiedy warto sięgnąć po kapitał z rynku publicznego.

W ramach cyklu #SposóbNaKapitał sprawdziliśmy, jakie nastroje panują wśród inwestorów na GPW oraz czego oczekują w stosunku do emitentów. Porozmawialiśmy o korzyściach i kosztach związanych z debiutem na giełdzie. Przeanalizowaliśmy kryteria, które musi spełnić spółka aspirująca do bycia podmiotem publicznym. Jak przygotować się do oferty publicznej, jak zwrócić na siebie uwagę inwestorów, który parkiet wybrać? Na te pytania odpowiedział Grzegorz Zawada, dyrektor Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Źródło informacji: PAP Biznes

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 25.10.2023, 11:28
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ