Newsletter

#SposóbNaKapitał: możliwości finansowania bankowego

21.11.2023, 14:11aktualizacja: 21.11.2023, 14:17

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

#SposóbNaKapitał - grafika
#SposóbNaKapitał - grafika
22 listopada gościem szóstego odcinka cyklu #SposóbNaKapitał będzie Ewa Małecka, dyrektor Departamentu Produktów dla Klienta Biznesowego Alior Banku, z którą porozmawiamy o dostępie do finansowania bankowego oraz wymogach obecnie stawianych przedsiębiorcom przez banki.

Podczas kolejnego spotkania cyklu #SposóbNaKapitał przyjrzymy się finansom firmowym z perspektywy banku. Porozmawiamy, w jaki sposób banki oceniają zdolności kredytowe klientów biznesowych i jakie warunki współpracy proponują w zależności od potrzeb klienta i oszacowanego ryzyka. Zapytamy, jakie projekty banki chętnie finansują, a jakie branże mają problem z pozyskaniem finansowania.

Zapraszamy na rozmowę w środę 22 listopada, o godz. 11:00. Transmisja na żywo na Biznes PAP, PAP MediaRoom oraz Facebooku.

Źródło informacji: PAP Biznes

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.11.2023, 14:11
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.