Newsletter

#SposóbNaKapitał: nieruchomości - niezmiennie dobra inwestycja

18.10.2023, 13:59aktualizacja: 18.10.2023, 15:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 18.10.2023, godz. 12:00

W kolejnej odsłonie cyklu #SposóbNaKapitał rozmawialiśmy o tworzeniu strategii rozwojowych przy wykorzystaniu różnych źródeł finansowania działalności. Wspólnie z naszym gościem Michałem Sapotą, właścicielem HREIT SA odpowiedzieliśmy na pytanie o aktualną sytuację w branży deweloperskiej. Sprawdziliśmy, jakie są perspektywy inwestycji zarówno w nieruchomości, jaki i w fundusze nieruchomościowe. 

Źródło informacji: PAP Biznes

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 18.10.2023, 13:59
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ