Newsletter

#SposóbNaKapitał: rynek kapitałowy jako źródło finansowania rozwoju

08.11.2023, 16:19aktualizacja: 08.11.2023, 16:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 08.11.2023, godz. 11:00

W czwartym odcinku cyklu #SposóbNaKapitał kontynuowaliśmy temat pozyskiwania kapitału. Tym razem rozpatrywaliśmy rynek kapitałowy jako źródło finansowania przedsiębiorstw. Naszym gościem był Maciej Trybuchowski, prezes zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych i izby rozliczeniowej KDPW_CCP, z którym porozmawialiśmy m.in. o korzyściach związanych z ofertą publiczną oraz o obowiązkach i wymogach wobec spółek publicznych.

Źródło informacji: PAP Biznes

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.11.2023, 16:19
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ