Newsletter

Stanowisko prezesa PGE Wojciecha Dąbrowskiego dot. utrzymania ratingu Fitch dla PGE na poziomie „BBB+” z perspektywą stabilną

24.01.2023, 15:16aktualizacja: 24.01.2023, 15:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PGE Polska Grupa Energetyczna/ Prezes PGE Wojciech Dąbrowski
PGE Polska Grupa Energetyczna/ Prezes PGE Wojciech Dąbrowski

Prezes PGE Wojciech Dąbrowski: Utrzymanie wysokiego ratingu agencji Fitch oraz jego stabilnej perspektywy to podkreślenie pozycji PGE jako lidera transformacji energetycznej w Polsce. Niedawno podobne potwierdzenie zostało dokonane przez agencję Moody’s. Niezależne oceny kierunku strategicznego w jakim zmierza PGE umacniają nas w budowaniu silnej finansowo grupy i realizacji naszego ambitnego planu inwestycyjnego, dzięki któremu Polacy będą mieli tanią i czystą energię.

KONTAKT:

Konrad Mróz

Biuro Prasowe Grupy PGE

tel: +48 785 999 946

e-mail: konrad.mroz@gkpge.pl 

e-mail: biuro.prasowe@gkpge.pl 

https://www.gkpge.pl/grupa-pge/dla-mediow/kontakt-dla-mediow 

Źródło informacji: PGE Polska Grupa Energetyczna

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.01.2023, 15:16
Źródło informacji PGE Polska Grupa Energetyczna
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii