Newsletter

Startuje Black Friday w EcoFlow: Duże oszczędności na najwyższej klasy rozwiązaniach energetycznych

15.11.2023, 09:41aktualizacja: 15.11.2023, 09:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ EcoFlow Technology Inc.
PR Newswire/ EcoFlow Technology Inc.
Dodaj mocy świętom dzięki najlepszym w branży technologiom EcoFlow.

DÜSSELDORF, Niemcy, 15 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- EcoFlow, czołowy dostawca ekologicznych rozwiązań energetycznych rozpoczyna dzisiaj wyprzedaż Black Friday, oferując znaczące oszczędności na najlepszych w branży rozwiązaniach energetycznych, obejmujących przenośne stacje zasilania, panele fotowoltaiczne i nie tylko.

Klienci mogą skorzystać z wyprzedaży EcoFlow BlackFriday za pośrednictwem strony internetowej EcoFlow lub na portalu Amazon. Dzięki podstawowym technologiom firmy EcoFlow, obejmującym zaawansowane technologicznie akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe (LFP) o jakości porównywalnej do akumulatorów stosowanych w pojazdach elektrycznych, system zarządzania akumulatorem EcoFlow oraz technologie X-Boost i X-Stream, klienci mają gwarancję, że otrzymują bezpieczne, niezawodne, mocne i inteligentne rozwiązania energetyczne po jednych z najbardziej konkurencyjnych cen roku, przynoszących oszczędności do 1100 euro:

DELTA Max 2000 + PowerStream

Jest to prawdopodobnie najbardziej pożądany produkt w branży energetycznej w tym roku, a balkonowe instalacje stają się nieodłączną częścią zrównoważonego stylu życia prowadzonego w wielu gospodarstwach domowych. Dzięki połączeniu mikrofalownika EcoFlow PowerStream ze stacją DELTA Max (2000), klienci zyskują balkonową instalację fotowoltaiczną z przenośnym systemem magazynowania energii, umożliwiającym wykorzystanie w nocy nadmiarowej energii słonecznej wygenerowanej podczas dnia. Przy cenie 1 569 euro obowiązującej w ramach wyprzedaży Black Friday, kupując produkty w zestawie oszczędzasz 110 euro.

DELTA 2

Oszczędzasz 150 euro na zakupie najbardziej uniwersalnej przenośnej stacji zasilania. Zaprojektowana do zastosowania zarówno w podróży jak i podczas codziennych czynności domowych, DELTA 2 może poszczycić się pojemnością 1 kWh, która może zostać powiększona do 3kWh dzięki dodatkowym akumulatorom. Co ważne, skład chemiczny akumulatora LFP pozwala na 3000 pełnych cykli ładowania, co przekłada się na dziesięcioletni okres eksploatacji urządzenia, sześciokrotnie dłuższy niż średni cykl życia konkurencyjnych urządzeń.

DELTA Pro

Pierwotna cena stacji DELTA Pro wynosząca 3 599 euro została obniżona do 3 099 euro z okazji wyprzedaży Black Friday. Jako jeden z flagowych produktów firmy EcoFlow, DELTA Pro oferuje najlepsze przenośne zasilanie awaryjne dzięki dużej pojemności i potężnej mocy wyjściowej. Dzięki technologii X-Boost opracowanej przez EcoFlow, stacja DELTA Pro zasila urządzenia mocą do 4 500 W. Oznacza to, że użytkownicy mogą zasilić 99% urządzeń domowych dzięki DELTA Pro i nie muszą poświęcać jakości życia nawet w sytuacjach awaryjnych.

RIVER 2 Pro

Przy wadze zaledwie 7,8 kg i pojemności 768 Wh, RIVER 2 Pro jest doskonałym towarzyszem aktywności na świeżym powietrzu.

Wyposażona w opatentowaną technologię EcoFlow X-Stream, stacja RIVER 2 Pro może zostać naładowana od 0 do 100% w 70 minut, co jest wartością pięciokrotnie przewyższającą średnie parametry konkurencyjnych urządzeń, dzięki czemu użytkownicy są nieustannie przygotowani na spontaniczne wycieczki. Po zastosowaniu obniżki wynoszącej 120 euro, RIVER 2 Pro kosztuje zaledwie 679 euro.

Przenośne bifacjalne panele fotowoltaiczne 220 W

Dzięki bifacjalnej konstrukcji typu „dwa w jednym”, przenośny panel fotowoltaiczny EcoFlow 220 W jest w stanie wychwycić do 25% więcej energii słonecznej. W połączeniu z przenośnymi stacjami zasilania EcoFlow, użytkownicy mają możliwość generowania zrównoważającej energii zarówno w podróży jak i w domu. Pierwotna cena przenośnego bifacjalnego panelu fotowoltaicznego 220 W wynosząca 499 euro została obniżona do poziomu 429 euro.

Oprócz wyżej wymienionych produktów, promocyjne ceny z okazji wyprzedaży Black Friday otrzymują również stacja Eco Flow DELTA Max 1600, inteligentny generator Dual Fuel Smart Generator, przenośny panel fotowoltaiczny 160 W i wiele więcej. Szczegółowe informacje na temat promocji znajdują się na stronie internetowej EcoFlow.

EcoFlow

EcoFlow jest producentem ekologicznych rozwiązań energetycznych, któremu przyświeca wizja zapewnienia zasilania nowemu światu. Od czasu założenia firmy w 2017 r. EcoFlow jest niezawodnym i zaufanym partnerem energetycznym dla klientów i ich rodzin z całego świata, zapewniając dostępne i odnawialne rozwiązania energetyczne do użytku w domu, na zewnątrz i w ruchu. Obecnie Ecoflow posiada centrale operacyjne w USA, Niemczech i Japonii, dostarczając produkty dla przeszło 2,5 mln użytkowników na ponad 100 rynkach całego świata.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2275866/image.jpg 

Źródło: EcoFlow Technology Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.11.2023, 09:41
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii