Newsletter

Strzegom: Kolejne promesy dla gminy

21.04.2021, 15:17aktualizacja: 21.04.2021, 15:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Strzegom
Fot. UM Strzegom
Wicemarszałek województwa dolnośląskiego Grzegorz Macko – w imieniu samorządu województwa - przekazał w piątek, 16 kwietnia dwie promesy przeznaczone na modernizację dróg dojazdowych na terenie sołectw gminy Strzegom.

Chodzi konkretnie o drogi do gruntów rolnych w Goczałkowie (blisko 129 tys. zł) oraz w Tomkowicach (ponad 721 tys. zł).

Burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta serdecznie dziękuje za dofinansowanie tych zadań i owocną współpracę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.04.2021, 15:17
Źródło informacji Strzegom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ