Newsletter

Sztuczna inteligencja (AI) rodzi duże szanse dla rynków finansowych

26.09.2023, 13:34aktualizacja: 26.09.2023, 13:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
„Rynki osiągnęły pewien >>sufit<< i właśnie sztuczna inteligencja mogłaby stanowić taki >>kop<< rozwojowy. Jednocześnie istnieje ryzyko, że dostęp do technologii stanowić może oręż w walce gospodarczej między krajami” – wyjaśnia Tomasz Matras, dyrektor Biura Rynku Akcji w TFI PZU, uczestnik XXXII Debaty TFI w Centrum Prasowym PAP.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.09.2023, 13:34
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ