Newsletter

Takiej wiosny z T-Mobile nie można przegapić. Pierwsza w Polsce możliwość darmowego testowania internetu przez e-SIM bez zmiany operatora oraz nielimitowane usługi nawet przez 9 miesięcy za 0 zł

21.04.2023, 16:26aktualizacja: 21.04.2023, 16:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

T-Mobile (1)
T-Mobile (1)
Wiosną można przejść się na słoneczny spacer albo do znajomych, ale w tym roku najlepiej będzie przejść do T-Mobile. Dlaczego? Bo do sieci z najlepszym internetem nie tylko dołączyć łatwo, ale i warto. Ci, którzy chcą się o tym przekonać i posiadają smartfon obsługujący standard e-SIM, mogą od najbliższego wtorku - bez zmiany operatora, bez wychodzenia z domu i bez zobowiązań - testować nielimitowany internet mobilny za 0 zł przez 90 dni dzięki e-SIM. Z kolei nowi klienci, którzy dołączą do T-Mobile, mogą sprawdzać nasze usługi przez 30 dni i cieszyć się nimi aż do 9 miesięcy za 0 zł! Wśród wiosennych promocji znalazły się m.in. pakiet Magenta Dom ze światłowodem, telewizją i nielimitowanymi taryfami, a także oferty internetu domowego i nielimitowane abonamenty komórkowe. Co więcej, klientom, którzy zdecydują się na taryfę „L Nielimitowana” udostępniamy dodatkową kartę z internetem mobilnym, z której mogą korzystać bezpłatnie przez 30 dni. Gotowi na wiosnę z T-Mobile?

T-Mobile stawia na rozwiązania, dzięki którym klienci mogą cieszyć się codziennością bez obawy o jakość usług i wysokich opłat. A dla tych, którzy klientami T-Mobile dopiero planują zostać, usuwa bariery wejścia i pozwala przekonać się na własnej skórze, że dobrze być w najlepszej sieci. T-Mobile wierzy, że internet firmy jest tak dobry, że klienci nie będą chcieli go oddać. Jak to sprawdzić?

Po raz pierwszy w Polsce - nie musisz zmieniać operatora, by testować nielimitowany internet od T-Mobile

Każdy, bez względu na to, z jakim operatorem jest obecnie związany, może sprawdzić jakość internetu T-Mobile. Co ważne, może zrobić to bezpłatnie, bez wychodzenia z domu i bez żadnych zobowiązań za pomocą karty e-SIM. Jak będzie wyglądać to w praktyce? Aby korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, użytkownik musi posiadać smartfon obsługujący standard e-SIM, następnie zamawia online kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu i tym samym zyskuje dostęp do nielimitowanego internetu. Co ważne, nie trzeba podpisywać żadnej umowy - z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się kontynuować przygodę z T-Mobile. Usługa będzie dostępna od wtorku, 25 kwietnia na stronie t-mobile.pl.

Przenieś numer do T-Mobile, zacznij testować usługi, a na pewno nie będziesz chciał ich oddać

Z kolei klienci, którzy już zdecydują się dołączyć do T-Mobile, mogą przez 30 dni sprawdzać, czy satysfakcjonuje ich jakość usług. Jeśli w trakcie 30-dniowego okresu testowego klient będzie chciał zrezygnować z usług w ramach abonamentu, koszty zostaną mu zwrócone. Ale jeśli zostanie, może liczyć na kolejne niespodzianki.

T-Mobile (2)

Poczuj wiosnę w swoim domu, czyli Magenta Dom do 9 miesięcy za 0 zł

Dla nowych klientów, których ulubionym miejscem na świecie pozostają ich domowe pielesze, sieć T-Mobile przygotowała ofertę, jakiej jeszcze nie było! Przenosząc numer do T-Mobile i decydując się na pakiet Magenta Dom z superszybkim światłowodem (do 900 Mb/s), telewizją ze 130 kanałami oraz abonamentem komórkowym „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), przez pierwsze 9 miesięcy klienci zapłacą 0 zł zamiast 150 zł miesięcznie. To daje nieograniczone możliwości działania!

Z kolei przenosząc numer do T-Mobile i decydując się na ofertę Magenta Dom w z taryfą „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s), użytkownicy mogą korzystać z tych usług przez 6 miesięcy za 0 zł, a po tym okresie opłata wyniesie 130 zł miesięcznie.

T-Mobile (3)

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na tej stronie.

Nielimitowane taryfy aż do 9 miesięcy za 0 zł

Klienci, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile i wybiorą abonament komórkowy w taryfie „L Nielimitowana” z gwarancją maksymalnej prędkości internetu w smartfonie, bez limitu transferu danych, z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, nie poniosą żadnych opłat przez 9 miesięcy. Potem usługa ta będzie kosztować 90 zł lub 70 zł w przypadku drugiego i kolejnych numerów w T-Mobile.

Z kolei przenoszący numer, którzy zdecydowali się na taryfę „M Nielimitowana”, mogą liczyć na 6-miesięczny okres promocyjny za 0 zł. Po tym czasie usługa z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s będzie kosztować 70 zł miesięcznie lub 50 zł miesięcznie jako kolejny numer.

T-Mobile (4)

Nie używasz, nie płacisz

W ramach wiosennych promocji dla tych, którzy zdecydują się abonament „L Nielimitowana”, przygotowaliśmy również dodatkową kartę z nielimitowanym internetem do wykorzystania w innym urządzeniu, np. tablecie, laptopie, routerze, czy zegarku. Użytkownicy nie zapłacą za pierwsze 30 dni korzystania z karty, jeśli zaś w kolejnych miesiącach karta również nie będzie używana, klient nie poniesie żadnych opłat.

Szczegóły oferty można znaleźć na tej stronie.

Domowy internet do 6 miesięcy za 0 zł

Szybki i niezawodny internet w domu - zwłaszcza w dobie pracy zdalnej - to podstawa życia zawodowego dla wielu osób. Wybierając teraz internet światłowodowy od T-Mobile w opcji L, z prędkością do 900 Mb/s bądź internet światłowodowy w opcji L z pakietem telewizyjnym L w cenie S przez pół roku, klienci mogą korzystać z niego przez 6 miesięcy za 0 zł. Później opłata będzie wynosić 90 zł miesięcznie lub - w przypadku osób posiadających abonament komórkowy w T-Mobile - 70 zł miesięcznie. Ci zaś, którzy zdecydują się na usługę w opcji S z prędkością do 300 Mb/s (60 zł miesięcznie) lub M z prędkością do 600 Mb/s (70 zł miesięcznie), przez pierwsze 3 miesiące nie ponoszą żadnych opłat. Dla klientów posiadających abonament komórkowy w sieci T-Mobile ceny te są niższe o 20 zł.

T-Mobile (5)

Dla osób, które nie mają dostępu do światłowodu, sieć T-Mobile proponuje internet domowy w technologii LTE/5G, składający się z nowoczesnego routera oraz anteny zewnętrznej, którą z łatwością można zamontować samodzielnie np. na parapecie. Wybierając tę usługę w opcji L z prędkością do 90 Mb/s lub XL bez limitu prędkości, klient przez pół roku nie będzie musiał płacić abonamentu. Po tym czasie opłaty będą wynosiły: 110 zł miesięcznie za usługę w opcji L lub 130 zł miesięcznie za XL. Tutaj także można jeszcze obniżyć cenę o 20 zł, jeśli klient posiada już abonament komórkowy w sieci T-Mobile.

T-Mobile (7)

Więcej informacji dostępnych jest na tej stronie.

Trzeci wariant to internet domowy z routerem domowym bez limitu danych, w ramach którego w opcji L z prędkością do 90 Mb/s, użytkownik nie ponosi opłat przez 6 miesięcy. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 90 zł miesięcznie lub dla osób posiadających już abonament komórkowy w T-Mobile - 70 zł miesięcznie.

T-Mobile (8)

Więcej informacji o internecie domowym można znaleźć na tej stronie.

Szczegółowe informacje na temat wiosennych ofert dostępne są na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/internet-tak-dobry.

Źródło informacji: T-Mobile

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.04.2023, 16:26
Źródło informacji T-Mobile
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ