Newsletter

Biznes i finanse

TCL prezentuje nowe telewizory, urządzenia audio oraz przenośne, a także produkty przeznaczone do inteligentnych domów na rok 2021

09.09.2021, 13:33aktualizacja: 09.09.2021, 13:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PARYŻ, 9 września 2021 r. /PRNewswire/ -- TCL Electronics (1070.HK), jedno z dominujących przedsiębiorstw w światowym przemyśle telewizyjnym oraz czołowa firma z branży elektroniki użytkowej, zaprezentowała dziś swoje najnowsze produkty na rok 2021, w tym nagradzane telewizory i urządzenia audio do użytku domowego. Stanowią one część jej przyszłościowej strategii rozwoju technologii sztucznej inteligencji i internetu rzeczy (AI x IoT), która została przedstawiona podczas uroczystości zatytułowanej „Transcend Vision”.

Telewizory TCL Mini LED QLED *

Obok najnowszych telewizorów TCL z serii OD Zero Mini LED 8K TV X92 Pro i Mini LED 8K TV X92, zaprezentowane zostały również nagrodzone modele EISA Premium LCD TV, Mini LED 4K 65C825 oraz bestsellerowy LCD TV QLED 4K 55C728.

Głośnik TS8132 *

Głośnik TS8132 Dolby Atmos firmy TCL wprowadza domową rozrywkę na zupełnie nowy poziom. Urządzenie wykorzystuje konfigurację 3.1.2-kanałową o maksymalnej mocy audio 350W, która zapewnia głębokie doznania dźwiękowe.

Głośnik posiada wbudowany Chromecast i współpracuje z Google Assistant, Apple Siri i Amazon Alexa.

Lodówka z drzwiami krzyżowymi RP470CXE0, dwudrzwiowa lodówka typu Side by side RP631SSE0

Zarówno chłodziarko-zamrażarka z drzwiami poczwórnymi o pojemności 470 l, jak i wyjątkowo duża lodówka RP631SSE0 o pojemności 631 l gwarantują przechowywanie żywności w optymalnych warunkach dzięki sprężarce inwerterowej, która działa liniowo i nieprzerwanie dostosowuje swoją prędkość do zmian temperatury, zapewniając tym samym większą stabilność temperatury. Działanie antybakteryjne AAT oparte na ujemnych jonach tlenu przedłuża świeżość żywności i redukuje nieprzyjemne zapachy. Wyjątkowo duża chłodziarka RP631SSE0 o pojemności 631 l posiada również funkcję Swing Flow.

Pralka serii P082

Pralka z serii P082 jest napędzana przez bezszczotkowy cyfrowy silnik inwerterowy TCL, który zapewnia precyzyjny ruch bębna, redukuje wibracje i zapewnia dłuższą żywotność przy zachowaniu 10-letniej gwarancji. Funkcja pary eliminuje większość powszechnie występujących bakterii, co gwarantuje najlepszą dbałość o higienę.

Oczyszczacz powietrza Breeva A5 *

Nagrodzony wyróżnieniem Red Dot Design Award oczyszczacz powietrza breeva A5 jest zarówno inteligentnym i wydajnym urządzeniem, jak i stylową ozdobą każdego wnętrza. Posiada zaawansowany system filtracji 5 w 1 breevaShield™, który obejmuje ujemny anion, filtr TRUE HEPA H13 i światło UV-C. breevaShield™ potrafi usunąć ponad 99,9% bakterii i wirusów, takich jak H1N1. Użytkownicy mogą monitorować jakość powietrza w czasie rzeczywistym dzięki laserowemu czujnikowi kurzu i VOC.

Odkurzacz Sweeva 6500 *

Sweeva 6500 to najbardziej rozpoznawalny automatyczny odkurzacz firmy TCL, który został wyposażony w samoczynnie opróżniający się kosz oraz najnowszy system nawigacji LDS. Urządzenie wyposażone jest w moc ssania 2700 paskali i cztery różne tryby czyszczenia. Nie tylko usuwa kurz, ale dzięki zintegrowanej lampie UV-C może również sterylizować podłogę, zapewniając jeszcze skuteczniejszą ochronę.

* Wygląd, funkcje i dostępność produktu mogą się różnić w zależności od kraju/regionu.

Źródło: TCL Electronics

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.09.2021, 13:33
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ