Newsletter

Biznes i finanse

TK: Zarówno STK Leon Kieres jak i STK Piotr Pszczółkowski złożyli już pisemne uzasadnienia swoich zdań odrębnych (komunikat)

22.01.2021, 13:51aktualizacja: 22.01.2021, 13:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- TK informuje:

Wobec pojawiających się w przestrzeni publicznej nieprawdziwych informacji dotyczących ogłoszenia uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 22 października 2020 r. w sprawie K 1/20 Biuro Prasowe TK wyjaśnia, że zdania odrębne do wyroku zgłosili Sędzia Leon Kieres i Sędzia Piotr Pszczółkowski.

Zarówno STK Leon Kieres jak i STK Piotr Pszczółkowski złożyli już pisemne uzasadnienia swoich zdań odrębnych.

Zgłoszone zostały również przez trzech sędziów zdania odrębne do samego uzasadnienia wyroku i dwóch sędziów złożyło już pisemne uzasadnienia swoich zdań odrębnych do uzasadnienia wyroku w sprawie K 1/20.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ robs/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.01.2021, 13:51
Źródło informacji mi
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ