Newsletter

Travelshift pozyskuje kapitał w wysokości 10 mln USD

29.08.2023, 16:24aktualizacja: 29.08.2023, 16:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Travelshift
Business Wire/Travelshift

REYKJAVIK, Islandia--(BUSINESS WIRE)-- Travelshift, wiodące internetowe biuro podróży (ang. OTA) w Islandii, pozyskał środki finansowe w wysokości 10 mln USD od obecnych udziałowców, zwiększając łączną kwotę finansowania do 30 mln USD.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230829706798/pl/ 

Udostępnione finansowanie stanowi wyraz zaufania obecnych inwestorów Travelshift do obranej przez firmę ścieżki rozwoju i jej potencjału na przyszłość. Jak wskazuje Harshal Chaudhari, prezes i dyrektor ds. inwestycji w GE Investment Management Co., „[M]amy przyjemność w dalszym ciągu wspierać niezrównane osiągnięcia Travelshift. Niezachwiane zaangażowanie firmy na rzecz innowacyjności i zapewnienia satysfakcji klientów odegrało zasadniczą rolę w dotychczasowych sukcesach i jesteśmy przekonani, że Travelshift może zrewolucjonizować kolejne elementy sektora podróży rekreacyjnych w przyszłości”.

Ostatnia transza finansowania jest następstwem niedawnego wprowadzenia na rynek Guide to Europe, platformy podróżniczej Travelshift zapewniającej rozwiązania z zakresu połączonych podróży dla europejskiego rynku podróży rekreacyjnych. Ta innowacyjna usługa wykorzystująca sztuczną inteligencję umożliwia podróżnym dokonanie kompleksowych rezerwacji w ramach jednej operacji i zarządzanie całą podróżą za pomocą jednej aplikacji. Platforma oferuje również podróżnym dostęp do tysięcy tras zoptymalizowanych przy użyciu sztucznej inteligencji o największy na świecie wybór pakietów podróży zorganizowanych w Europie.

„Bardzo się cieszymy z dalszego wsparcia i zaufania naszych udziałowców - powiedział David Stewart, dyrektor generalny Travelshift. - Ta transza finansowania umożliwi nam szybsze wdrożenie inicjatyw na rzecz wzrostu oraz dalszy rozwój nowego wymiaru podróży za pomocą innowacyjnych zastosowań sztucznej inteligencji z myślą o zapewnieniu spersonalizowanych i bezproblemowych doświadczeń podczas podróży”.

Travelshift pragnie serdecznie podziękować swojemu zaangażowanemu zespołowi, lojalnym klientom oraz konsekwentnym udziałowcom za dalsze wsparcie i zaufanie wobec wizji firmy.

Travelshift

Travelshift to wiodące islandzkie internetowe biuro podróży (ang. OTA), które specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w zakresie podróży. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży Travelshift stale rewolucjonizuje sposoby odbywania podróży, oferując innowacyjne usługi i wyjątkowe doświadczenia klientom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230829706798/pl/ 

Źródło: Travelshift

KONTAKT:

David Stewart

dyrektor generalny

e-mail: dave@travelshift.com 

tel. +354 791 9394

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.08.2023, 16:24
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ