Newsletter

Travis Leonard dołącza do grona globalnych przywódców firmy Lockton w charakterze dyrektora finansowego

08.07.2024, 13:05aktualizacja: 09.07.2024, 10:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Lockton
PR Newswire/Lockton

KANSAS CITY, stan Missouri, 8 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- Lockton ma przyjemność ogłosić, że Travis Leonard dołącza do zespołu jako dyrektor finansowy, zastępując Troya Cooka, który zajmował to stanowisko od 2020 roku. Cook będzie teraz pełnić funkcję doradcy Rona Locktona, prezesa i dyrektora generalnego, w obszarze rozwoju przedsiębiorstwa.

Leonard jest wysoko cenionym i wykwalifikowanym dyrektorem finansowym, z doświadczeniem w pracy na rynkach globalnych. Rozpocznie pracę jako dyrektor finansowy Lockton z dniem 8 lipca 2024 roku i będzie ściśle współpracował z Cookiem w ramach przekazania obowiązków i dogłębnego procesu wdrożeniowego.

„Cieszymy się, że Travis dołącza do globalnego zespołu kierowniczego Lockton - powiedział Ron Lockton, prezes i dyrektor generalny. - Wniesie on swoje bogate doświadczenie finansowe, globalną perspektywę i ogromną energię, która wesprze przyszły rozwój Lockton”.

Leonard pracował w różnych segmentach przemysłu i na rynkach globalnych, wyróżniając się na kierowniczych stanowiskach finansowych i prowadząc znaczące projekty transformacyjne. W ostatnim czasie Leonard pełnił funkcję dyrektora finansowego Hostess Brands do czasu wykupienia tego podmiotu przez J.M. Smucker Co. w listopadzie 2023 roku. Wcześniej Travis był dyrektorem finansowym segmentu medycznego w Cardinal Health i zajmował kierownicze stanowiska finansowe w Kraft Foods, w tym w Brazylii, oraz Cargill po rozpoczęciu kariery w Arthur Andersen jako konsultant finansowy i ekonomiczny.

Travis dorastał na obszarze metropolitalnym Kansas City i uczęszczał na University of Illinois-Urbana-Champaign, gdzie uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie finansów. Następnie uzyskał tytuł MBA na Northwestern University - Kellogg School of Management.

Cook pozostanie w zarządzie Lockton, Inc. i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju korporacyjnego, podlegając Ronowi Locktonowi, prezesowi i dyrektorowi generalnemu. W tej roli Troy będzie aktywnie pomagał w przekazywaniu obowiązków i wdrażaniu Travisa, jednocześnie współpracując z kierownictwem w zakresie globalnych możliwości rozwoju i pełniąc rolę doradczą dla dyrektora generalnego.

„Jestem wdzięczny za zaangażowanie i przywództwo Troya jako dyrektora finansowego w bardzo ważnym okresie rozwoju firmy - powiedział Lockton. - Kiedy Troy z funkcji niezależnego członka zarządu objął funkcję dyrektora finansowego w 2020 roku, planowano, że będzie to 5-letnia kadencja. Pomógł on przygotować Lockton na silny, trwały wzrost i nadal będzie miał pozytywny wpływ na Lockton w ramach planowanej zmiany oraz przywództwa w rozwoju korporacyjnym”.

Lockton, Inc. z radością wita Travisa Leonarda w swoim zespole i cieszy się na jego wkład w przyszły rozwój i sukces firmy.

Lockton

To, co wyróżnia Lockton - niezależność - stanowi również jej przewagę. Prywatna własność Lockton umożliwia ponad 11 700 współpracownikom prowadzącym działalność w ponad 140 krajach skupienie się wyłącznie na ryzyku, ubezpieczeniach i potrzebach klientów. Dzięki dostępowi do specjalistów na całym świecie Lockton dysponuje dogłębną wiedzą niezbędną do osiągania doskonałych rezultatów. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.lockton.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2453778/Travis_Leonard.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2342384/Lockton_70_mm_Black_Logo.jpg

Źródło: Lockton

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.07.2024, 13:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ